BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,096 odpowiedzi, ma 59 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Spider Spider 1 godzin, 41 minut temu.

Oglądasz 10 postów - 9,071 przez 9,080 (z 9,097 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Jak zawsze, niby bez sensu… ale jednak w sedno 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, bezsensowne trafienie w sedno którego nie ma. szósty wymiar.

ziuuummmm….
    No to LU
    Użytkownik

Przyszła wczoraj kobita z rodziną, długo oglądała mieszkanie i bardzo jej się podobało, i fajnie że z ogródkiem, tylko była BARDZO zaskoczona, że to parter… No ja pier… 🙂

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tekst w ogłoszeniu że to PARTER jej nie naprowadził?

ziuuummmm….
    No to LU
    Użytkownik

Nie. I zdjęcia też nie pomogły 🙂
    A wszyscy mamy prawo głosować… :/

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niektóre ludzie to majo do łba daleko… a dokładne przeczytanie akapitu tekstu ich przerasta.
    Wszystko znalazła, zdjęcie pooglądała i opis też i nawet swój tyłek tam przywlokła i nie zrozumiała że jak napisane że „parter” to znaczy że chodzi o to pietro niżej niż Ip. ? To na parterze?
    bosz…

ziuuummmm….
    No to LU
    Użytkownik

Przywlokła nie tylko swój tyłek, ale i męża, syna, pani agentki… no i mój z pracy wyciągnęła bez sensu.
    Generalnie jakość usług/pracy pośredników – żenująca (akurat nie w tym wypadku, tu pani agentka oniemiała i postawiła oczy w słup, a jest jedną z bardziej rozgarniętych, jakie udało się spotkać). Ale naprawdę myślałem, że jak ktoś ma pracę z wynagrodzeniem prowizyjnym, to powinien oszczędnie gospodarować swoją energią (a więc i moją) i nie zawracać ABCD bez sensu. Odbyłem jakieś 14 spotkań i mam po kokardę. Jedni ludzie sprawdzają swoją zdolność do dźwignięcia pół bańki kredytu i jak z tego nic nie wyjdzie, to oddaję to gdzieś na wyłączność, bo nie mam czasu na takie zabawy. Niech się agencja spotyka z tymi ludźmi, Ja jestem grzeczny, miły i spokojny, ale szkoda mi na to czasu – mam co robić 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Coś tam nowego się zaszło było w tem Twojem… Uuu… bogatym życiu? Trauma z księgowom, fun-tastic z kolejnom blondynkom, zbyty inne może jakieś, typu… Hania deweloperka, Kasia-cesja-przytulanka. Hmm? Pytam dla zasady. A bo tak juž mam. *** Ad denta corribenta. *** Btw. Nie czytaj moich postów bez uprzedniej konsultacji z lekarzem psychiatrom lub farmaceumtom z pobliskiej apteki. No yaa!

Eee. 😛
    No to LU
    Użytkownik

Ech… nic. Poużerałem się przez 2 tygodnie z pośrednikami (i ich klientami) i mam po korek. Powoli staram się powycofywać od nich swoją ofertę, wybrałem jedną firmę „na wyłączność” i może będzie lepiej. Dla mnie o tyle, że przestaną mnie co chwila szarpać, a czy generalnie lepiej – to zobaczymy 🙂
    Niestety to potrwa, bo spacyfikowanie ruchu zajmie (przy niepomyślnych wiatrach) do miesiąca. Co zrobić, taka karma.
    To sobie siedzę i weekendami poprawiam coś w domku, żeby było jak najmniej usterek. To tu polepię, tam podszpachluję, coś podmaluję. Wczoraj sukces niebywały, dorwałem się do piekarnika i po dłuższej walce udało mi się (nie urywająć) wykręcić klosz lampki (się spaliła żarówka jakiś czas temu). Dopiero żabka pomogła, ale się już bałem, że cholerstwo pokruszę. Się udało połowicznie, bo zapas miałem zachomikowany tylko do lodówki, wiec rano do OBI na zakupy. Takie tam… dużo tego już nie zostało, powoli się pakujemy, ale mnie trochę jakieś grypopochodne upodliło w zeszłym tygodniu i nie zrobiłem wszystkiego, co zaplanowałem. W każdym razie jakoś idzie, mieszkanko już dawno ne było w tak dobrej kondycji jak w tej chwili, jeszcze kilka pierdółek i będzie jak nowe 🙂
    Boję się tylko zabrać za piwnicę… 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Zulu… gut job. Bongo-bongo już blisko i wreszcie odetchniesz od… zgiełku wielkiego miasta. Si? Btw. https://www.freedom-nieruchomosci.pl/blog/jak-sprzedac-mieszkanie-poradnik/

Eee. 😛
Oglądasz 10 postów - 9,071 przez 9,080 (z 9,097 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie