BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,551 odpowiedzi, ma 62 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 1 dni, 12 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 5,921 przez 5,930 (z 9,553 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Araszu, masz tak samo jak ja. Mimo duszy wojownika i odkrywcy jesteś biurwą. I do tego biurwowania potrzebujesz wygodnie dojechać. To jest 99% twoich potrzeb.
    Wszystko na czym się siedzi jak na motorze to nie bedzie to. jest to oczywista oczywistość. tobie jest tęskno do osłon i motokocyków a nie do wiatru w bezwłosiu.
    jakby to była kwestia wyboru moto na nowe realia to ta integra by była już albo hyosung 650.
    Skuter kategorii średniak (gabarytowo, bo silnika to może mieć i 6.0 V12). Coś co bardziej osłania niż KAC czy People a nie jest tak wielkie i ciężkie jak burek 650, My Road czy MaxSym.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Paci wyszedłem z włoszastym na dwór i tak sobie pomyślałem że prawdopodobnie zdecyduje się na nowy
    taki: http://allegro.pl/show_item.php?item=5983077912# tylko że gdzieś w Warszawie będę szukał pewnie modlińska dodatkowo ci sprzedawcy oferują od razu zamontowanie silnika 125ccm po dopłacie od 600 do 800zł czyli tyle ile silnik kosztuje a nie będę musiał męczyć się sam i będę miał dziewiczy sprzęt którego żaden uj do szczania nie dotykał i nie grzebał jeśli nic się nie wydarzy czyli on się nie połamie albo ja się nie zabije to te cztery lata powinien polatać nie?

Smart Fortwo(prawie skuter :D)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

I to jest fajny pomysł, tylko trochę drogi… 5,5K?
    *
    Wombat, mam tę świadomość i jednocześnie mnie to fqórw&@… :-)))

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Licząc Kymco z remontami to już bym latał nowym Junaczkiem 125ccm więc nie tak drogo

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Zulus napisał:

I
    *
    Wombat, mam tę świadomość i jednocześnie mnie to fqórw&@… :-)))

Wiem ale jak wybierzesz znowu źle to będziesz znowu cmokał i mlaskał – pomijając fakt że będziesz znowu w plecy sakwę grosza.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Powinien przy dbaniu o serwis.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Krupku, ja nie sądziłem, że chcesz wywalić tyle kasy… na pokombinowaną 50/125.
    Dlaczego wstawienie silnika 125 do 50 jest OK, a nie można do twojego supr8 wstawić nówki jakiejś.. ? Nie ma? Nietypowa? BARDZO droga.. ?

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Arasz zapewne jest i koszty zamknęły by się w 1000zł za sam silnik ale teraz policz kolejny tuning wychodzi prawie kolejny 1000zł to mamy już 2000zł psu w dupkę druga sprawa jest taka że po prostu patrzę z obrzydzeniem na ten skuter niby winny nic nie jest ale ciągle coś a tak kupię sobie nowe 125ccm z jakąś gwarancją jak nie działa to przyjadą naprawią i odwiozą 5.5k to jeszcze nie są jakieś ogromne koszta w porównaniu z różową integrą 😀

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Bardzo zabawne :-)))
    Ale obrzydzenie jestem w stanie zrozumieć.

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Arasz to nie jest zabawne takie są fakty na różowej Hondzie można więcej znajomy z pracy lata też na różowej Hondzie 1300 i żyje 😀

Oglądasz 10 postów - 5,921 przez 5,930 (z 9,553 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie