BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,095 odpowiedzi, ma 59 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 2 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 9,096 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Śliczne maleństwo 🙂
    Mam sentyment do wszystkich staroci, szacunek olbrzymi do ludzi, którzy potrafią nadać takiemu szmelcowi błysk wyglądu fabrycznego i do tego tak utrzymać. Zawsze na ulicy uwagę moją przykuje znacznie prędzej i na dłużej skarpeta pocerowana, fiacisz wymuskany, komar na pedały, stara honda, junak, niż najnowszy ścigacz, porche nowe całe. Jakoś nie robi na mnie wrażenia żadna kasa, ale praca włożona olbrzymia i serducho w grata jak najbardziej. Widać miłość do sprzęta włożoną w takim cudaku.
    Szacun wielki PACI, rośniesz wciąż w mych oczach 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To nie tylko pasja [to taka robota :D]

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

To Ty szczęśliwiec jesteś Paci… Większość ludzi przeżywa całe swoje życie i ich praca nie staje się ich pasją…
    Dlatego zresztą tylu frustratów na świecie…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Fakt. Ale trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto za to będzie przyzwoicie płacił 🙂
    Ja swoją pracę lubię, czasem nawet bardzo, poświęcam jej wiele czasu (zbyt wiele), ale do mojej pasji raczej jej daleko – czasem blisko szewskiej. Relaksuję się wtedy wkopując u siebie na wsi słupki betonowe. Mam do ogrodzenia placyk (2 hektary), kupiłem słupków na połowę i powoli sobie kopię. 1/3 w sezonie ogrodziłem, relaks niesamowity, grzebię sobie łopatką, patrzę w dal na widoki piękne, piwko pociągam i luzik totalny. Oczywiście się cieszę, że nie zarabiam TĄ pasją na życie, bo przy moim tempie z głodu już bym zdychał, ale to wciąż pasja 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Druid napisał:

To Ty szczęśliwiec jesteś Paci… Większość ludzi przeżywa całe swoje życie i ich praca nie staje się ich pasją…
    Dlatego zresztą tylu frustratów na świecie…

Ale nie bardzo da się zarobić więc trochę handluję i tyrom też jako hydraulik,robię remonty,łazienki,docieplenia itd co się trafi bo na tym zadupiu gdzie teraz mieszkam gdzie nawet gawrony nie dolatują i krowy na racicach gwizdają i suki tyłkiem na asfalcie hamują trzeba sobie jakoś radzić:) blisko natury 200m do lasu:) a 250 do dzików:D

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale zasadnioczo, serwisem się zajmujesz? Chcesz zajmować, si, tylko z klientami cienko?
    Daleko mam do Ciebie (nie licząc mostu do objechania w którąkolwiek stronę)?

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, niby tak, ale popatrz ilu ludzi w koło nawet nie wie co chciałoby robić i co im sprawia przyjemność (oprócz TV)…
    Dałeś w sumie dobry przykład… U Pacie’go to jest (chyba) niedobór pasji… U Ciebie… cholera za dużo tych słupków…
    Tak sobie pomyślałem dzisiaj, rzucając okiem na https://mapa.targeo.pl/korki ,że jakby Paci się ustawił z takimi cackami, jak pokazał – na poboczu tych porannych korków przy Siekierkowskim, albo Poniatowskiego – to po kilku dniach ludzie by zaczęli pękać… Ten remont może i do dwóch lat potrwać… 😀
    Ps. A cóż to za malownicza okolica Paci?

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam odwyk od TV, z żoną wywaliliśmy telewizor z domu – nie tyle wywaliliśmy, co się nie załapał na przeprowadzkę do nowego mieszkania – trzeci rok w zaparte idziemy, do kina co środę – proszę bardzo, taniej – ale w TV syfy same, czas zmarnowany, nerwy w strzępach po wiadomościach, a tak książek na półkach sporo i z Wami można pogadać 🙂
    *
    P.S.
    Słupków nigdy nie jest za dużo, mam czas, przed emeryturą zdążę, jeśli doczekam, a jak nie doczekam, to po co mi gotowe ogrodzenie? 🙂
    To tylko na sarny i króliki, żeby nie wycinały tego, co wsadzamy sobie. Ni cholery nic nie rośnie, wszystko przy ziemi podgryzione, podcięte. Tym zarazom pasuje wszystko co wsadzimy, a nic z tego co dziko rośnie. Kochane zwierzaczki, odstrzelić im kufer 🙂

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Jak tak dalej będą odsuwali wiek emerytalny, to może i siatkę jeszcze naciągniesz… 😀
    BTW też mam działkę w leśnej okolicy i dopiero ogrodzenie z desek (nieprzejrzyste) o wysokości 2m zatrzymało co skoczniejsze jelenie…

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja to siatką leśną powolutku zamykam (po kawałku). Ale zając jak się mnie przestraszył, ty wyorał górą :-)))
    A bramę sobie pierdzielnąłem własnoręcznie (w całości, no nie strugałem desek) taką jak w galerii.
    Teraz już pomalowana (czarna lakierobejca).
    Na wiosnę może ruszymy z budową… teraz stoi tam nasza przyczepa (jeszcze nikt nie spalił, nie ukradł, nie zepsuł).

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 9,096 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie