Brak tylnego błotnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak tylnego błotnika

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe damgad damgad 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nocny89
    Nocny89
    Użytkownik

witam.
    mam pytanie czy jak mam przedłużke do amortyzatora i brak tylniego błotnika to mogą coś sapać na przeglądzie..? ❓

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Za błotnik nie ale za rejestrację na przekładni owszem.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Z tego co wiem za brak błotnika też nie dadzą przeglądu chociaż to zależy od kolesia. Ale z tego co wiem to błotnik jest wymagany. Pozatym osobiście nie podoba mi się strasznie tablica na przekładni… do tego przedłużki, diody itp. to bez komentarza moim zdaniem. Uważam że seria jest najładniejsza ale nie zaprzeczam że jakieś malutkie zmiany mogą być bo nie zawsze wszystko się każdemu podoba.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe micaddo
    micaddo
    Użytkownik

Witam Kapuchon , a co sądzisz o dodatkach takich jak boczne kufry czy przednia szyba niezakładane seryjnie?

micaddo Rybnik! gg.19395359
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Takie rzeczy to normalna sprawa bo to żaden tuning. Sam mam założony kufer. Chodzi mi o takie beznadziejne tuningowanie typu jakieś dodatkowe diody, przedłużki, rozwiercanie tłumika, usunięcie błotnika i tablica na przekładni…

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe micaddo
    micaddo
    Użytkownik

To racja, jaki masz skuter Kapuchon bo potrzebuje natychmiastowej informacji na pewien temat.mógł bys popisac troche na gg.19395359.

micaddo Rybnik! gg.19395359
    Zdjęcie profilowe Nocny89
    Nocny89
    Użytkownik

tablice to już mam normalnie ..
    a co z tą przedłuzką zdejmować czy nie ?? bo jutro bym jechal do przeglądu.. 😀

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Przedłużkę zostaw, na przeglądzie na to nie patrzą..tylko numer ramy, tabliczka znamionowa, światła i sygnał 😉

Zdjęcie profilowe damgad
    damgad
    Użytkownik

Ja przy stracie dowodu rejestracyjnego od S9 jako powód miałem przez policjanta podaną łysą oponę oraz tu dokładny cytat – „brak osłony przeciwbłotnej” 😆

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie