Brak świateł

witam. Mam problem w moim skuterze Romet 727 nie ma świateł są aby kierunki i stop. Zauważyłem że są popalone bezpieczniki ale to była wina magneto bo dawało za duże napięcie.Dziś wymieniłem magneto wszystko posprawdzałem i okazało się że świateł dalej nie ma żarówka od postojowych się tak troszkę żarzy ale tylko troszkę reszta świateł 0 reakcji. Podłączyłem to wszystko bez bezpieczników no i tak myślę co tam może być. Jakieś pomysły?

może kable popalone lub gdzieś coś nie styka - rozbierz przełączniki oraz sprawdź miernikiem czy jest prąd na odcinku prądnica - przełącznik prawy (prąd do świateł mijania/drogowych nie idzie przez bezpiecznik i regulator)

okazało się ze przy podłączonej kostce od ssania nie było świateł odłączyłem są.Tylko tylne światła mi nie działają ale wymienię żarówkę i będzie git.

tanco jak masz 2t i odłaczyłeś automatyczne ssanie to długo nie pojeżdzisz. Brak oleju i paliwa to zatarcie silnika

przecież ssanie nie odcina dopływu paliwa, jak silnik jest zimny to po prostu otwarty jest dodatkowy kanał paliwowy. Gdy się nagrzeje ssanie się wyłącza i iglica zatyka ten kanał.

Witam.Jestem nowa ale może przyda się to co napisze.Może poprostu masz zwarcie gdzieś i to zwarcie zabiera zadużo prądu i niestarcza poprostu go już na to aby się swiatła świeciły.Piszesz,że postojówki troche się żarzyły.Odłączaj wszystko po kolei i sprawdzaj co "kradnie"prąd,albo jedź do jakiegoś "medyka"od instalacji elektrycznych.

Ja mam skuter 4T a teraz jak tą kostkę odłączyłem to wszystko działa bez zarzutu nawet w te największe mrozy odpalał :D

Witam ja mam rometa 727 i nie mam świateł dlaczego tak .Wymieniłem żarówki odpala bardzo dobrze :D odp

przy stacyjce powinienes miec kostke.kostka ta posiada tylko jeden kabelek laczacy 2 piny w tej kostce.sprawdz czy nie wypia sie ew. skorodowal.

witam ja mam skuter 2t tgb 303 rs i nie mam świateł wymieniłem bezpieczni całą wiązkę elektrycznom regulator napięcia żarówki itp i nadal nie mam pomożecie

Czy to możliwe że zwarcie w stacyjce może powodować to że, brak światła tylnego?
Poruszyłem dziś kluczem w stacyjce i światła się pojawily.
Pacjet- ferro 901

Wymiana stacyjki się kłania czy można ja jakoś zregenerować?

wymiana