Brak Świateł w skuterze; (

Witam !
Mam problem ze światłami w kingway fiesta. Ńagle wszystkie światła przestały mi świećić oprócz długich.. wszystkie tylne i na płycie rozdzielczej nie działaja. Wymieniłem regulator napięcia ale to nc nie dało ; ( Prosze o pomoc !

Sprawdź bezpiecznik koło akumulatora i sprawdź czy czasem nie popaliło Ci wszystkich żarówek.

Sprawdziłem bezpiecznik i jest dobry. Żarówki też są dobre..

to może gdzieś było spieńcie albo kabel przerwało sprawdź przewody

Jak sprawdzic gdzie spięcie było?

Miernik w dłoń i posprawdzaj czy do wtyczek dochodzi prąd a jeśli nie to idź po kablu i szukaj gdzie się traci.

Sprawdź żarówki też tak miałem że nie świeciły mi żarówki długie/krótkie tylko postojówki i żarówka od hamulca powymieniałem i działa jak nie wiem :D

Ja tak mialem gdy odpial mi sie jeden kabel od kostki ale to nawaliła cala elektryka

Witam ja z takim zapytaniem wsiadałem rano odpalam skuter a tu brak światła ale światło stop i migacze chodzą chciałem popatrzeć odkręciłem nie znając się na tym skręciłem i juz całkowicie nie było świateł ani migavziw ani stop co może być awaria

ty nie pisac polski dobra. rozumiec trudno mało dane

Polecam sprawdzić przełącznik świateł krótkie-długie padają na potęgę wystarczy zmostkować

ale już nie ma żadnych świateł a przełacznik o którym piseszz nie ma nic do kierunków i STOP. Wiec taka porada lekko z czapy.

Witam moje pytanie to,czy brak bezpiecznika ma wpływ na brak świateł do jazdy przeciwników i tylu

Poprawka przednich świateł i tylnego bo źle napisalem

Czy dostanę odpowiedz na pytanie i jeszcze pytanko jak zmostkowac zeby światła byly