Brak świateł i podświetlenia zegarów, a kierunki działają.. HELP

Witam, ostatnio miałem taki problem że padły mi podczas jazdy światła główne (tył stopu działa wsyzstko, i kierunki też) a podświetlenie zegarów i główny reflektor mi nie działa, rozebrałem przód skutera i nie jest to wina kostki, bardziej myślę że wina siedzi pod plastikami kierownicy, dodam że gdy bawiłem się przełącznikiem to w momentach przeskoku na inne położenie, światła "mignęły" światłem ale od razu gasły - czego to wina i jak to naprawić?

Stop i migacze Ci działają bo zasilanie idzie dla nich z akumulatora. Oświetlenie całe zasilane jest z prądnicy. Jedź "od tyłu": żarówki, kabelki, kostki aż dojdziesz do samej prądnicy. Mirnik (nawet taki za 15zł) wymagany.

Skoro bawiąc się przełącznikiem przez chwilę reflektor błysnął, to może wina leży w samym przełączniku. Bądź co bądź jest to element mechaniczny pracujący przy każdorazowym włączaniu i wyłączaniu świateł. Mógł się po prostu zużyć.

Mógł. Owszem. Sprawdź wszystko, będziesz mieć pewność.

Witam serdecznie pilnie skuter bajaj spirit50cc z 2001 roku nie działają żadne światla i migacze i zegary nie śwpodswietlone skuter odpala spoko działa tylko klakson