Brak Świateł w skuterze; (

Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #69694 Odpowiedz
      bialy97
      Członek

Witam !
      Mam problem ze światłami w kingway fiesta. Ńagle wszystkie światła przestały mi świećić oprócz długich.. wszystkie tylne i na płycie rozdzielczej nie działaja. Wymieniłem regulator napięcia ale to nc nie dało ; ( Prosze o pomoc !

• #69702 Odpowiedz
      Kapuchon
      Członek

Sprawdź bezpiecznik koło akumulatora i sprawdź czy czasem nie popaliło Ci wszystkich żarówek.

Ja w Korkach Nie Stoję !
      [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
      REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #69753 Odpowiedz
      bialy97
      Członek

Sprawdziłem bezpiecznik i jest dobry. Żarówki też są dobre..

• #69755 Odpowiedz
      lisu7
      Członek

to może gdzieś było spieńcie albo kabel przerwało sprawdź przewody

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    • #69781 Odpowiedz
      bialy97
      Członek

Jak sprawdzic gdzie spięcie było?

• #69788 Odpowiedz
      Kapuchon
      Członek

Miernik w dłoń i posprawdzaj czy do wtyczek dochodzi prąd a jeśli nie to idź po kablu i szukaj gdzie się traci.

Ja w Korkach Nie Stoję !
      [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    • #79563 Odpowiedz
      koziii
      Członek

Sprawdź żarówki też tak miałem że nie świeciły mi żarówki długie/krótkie tylko postojówki i żarówka od hamulca powymieniałem i działa jak nie wiem 😀

• #108651 Odpowiedz
      Camaro
      Członek

Ja tak mialem gdy odpial mi sie jeden kabel od kostki ale to nawaliła cala elektryka

Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Brak Świateł w skuterze; (
Twoje dane:

Back to top button