! Forum Serwis Brak prądu

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe guliwer55 guliwer55 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Co może być przyczyną braku prądu wszystkie wskazniki nie działają akumulator naładowany ,bezpiecznik sprawny a prądu nie ma

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Potencjalną przyczyną może być… brak właściwej masy. Kliknij… Pomógł. 😉
    *
    Jesteś przy tym taki oszczędny w swoich słowach, że chyba wyciągnę karty Tarota i rozłożę pod ten tutaj temat.
    I pod kilka innych tutaj też rozłożę przy okazji. Darz bór.

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    guliwer55
    Użytkownik

A co pomoże jak napisze że to skuter ,jaka marka ile ma lat jaki przebieg chyba nie, wystarczy to co napisałem bo przyczyna jest taka sam w każdym skuterze

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a to pomoże że skutery mają różne instalacje elektryczne- jedne proste, inne skomplikowane. W jednym jest 8 bezpieczników a w innym nie ma żadnego. Wiec przebieg to może nie robi – ale marka/typ już tak.
    A przyczyną braku prądu jest przerwany obwód – natomiast to jak i gdzie jest przerwany..to już jak wyżej…

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    guliwer55
    Użytkownik

A nie pomyślałeś że przyczyną może być spalona cewka ,zrąbana fajka a może moduł albo coś innego a nie przyczepianie się do modelu typu i przerwanego obiegu po twojej wypowiedzi na pewno naprawie skuter ,jak nie wiesz to nie pisz pierdół i daj się wypowiedzieć innym

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Ochocho, wątek się rozwija bardzo dynamicznie. 😉
    *
    Do *lipnej masy* możesz jeszcze dorzucić np. zimny lut stacyjki lub *kulejący* wyłącznik stopki bocznej i kilka innych spraw.
    Niechętnie się dzielisz istotnymi dla tego tematu informacjami, to ten wątek dość szybko sam się wyczerpie. Tak to działa, bo zniechęca do dalszej pomocy. Jak… skuter to skuter. 🙁
    *
    http://obrazki.elektroda.net/11_1228209931.jpg
    *
    Rozgoryczenie jest zawsze tylko rozgoryczeniem, ale to droga jakby donikąd. Albo tylko do najbliższego mechanika. 🙁

Ryży kłak. 😉
    guliwer55
    Użytkownik

Nie mam zamiaru prowadzić do mechanika pytam się was bo dzisiaj niedziela a ja w niedziele nie pracuje a od jutra biorę się za skuter i myślałem że mi ktoś podpowie od czego mam zacząć ale widzę że trzeba liczyć na siebie a nie na pomoc z waszej strony

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

człowieku albo jesteś głupi albo świetnie udajesz.
    Oczywiście że przyczyn może być 1500, każdy z istotnych przewodów przerwany albo zwarty w którymkolwiek miejscu.
    Spalona cewka i zrąbana fajka raczej by ci nie powodowała całkowitego braku prądu zrąbany gościu.
    Ale nie wiemy bo nie jesteśmy tu wróżkami jaką masz instalacje w tym skuterze- ktoś by zaryzykował porade *sprawdź bezpieczniki* to byś zaraz wyskoczył z ryjem: przecież ja nie mam bezpieczników!
    Tylko skąd my to mamy do nurwy kędzy wiedzieć skoro nie raczyłeś udzielić żadnej informacji. Wiec wiesz – zluzuj warkocz, podaj więcej informacjibo na razie bijesz piane nie na temat i kompletnie sobie nie pomagasz. A skoro jesteś taki mistrzu to teraz leć i sie mierz cewki (ale ja bym akurat tam na samym końcu patrzył)
    .

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

To może ja jednak powróżę? :DDD
    *
    Edit:
    Chyba… wróż!
    Albo… dedukuj daną zagwostkę (dylemat lub suspencjał inny jaki). 😉

Ryży kłak. 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wróżuj.
    z fluktuacji na cewkach najlepiej.

btw, też wróżysz że ma zwaloną stacyjke albo spalony bezpiecznik przy akumulatorze??
    (jeżeli go tam posiada)… dowiemy sie jak pomierzy i policzy cewki i fajki.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie