Brak prądu w skuterze.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Brak prądu w skuterze.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #306949 Odpowiedź

  Grzegorz Tomaszczenik
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, mam taki mały problem, parę dni temu kupiłem przechodzonego Rometa Ogar 900, Skuter miał rozładowany akumulator, więc został podładowany, podpięty i czas na próbę generalną. Ale tu nastąpił klops, ZERO napięcia, nic, ani świateł, ani rozrusznik, zwyczajnie zero reakcji. Pomyślałem, może wina AKU, podjechałem więc do znajomego który posiada ten sam model rometa, no i przy podpięciu mojego akumulatora skuterek zaskoczył od razu. Moje pytanie brzmi: w czym może leżeć problem? Dodam że jest to model z 2007 roku jeśli ma to jakieś znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc oraz wszelkie podpowiedzi 🙂

  #306963 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 271

  miedzy akumulatorem a odbiornikami jest masa kabelków. te kabelki powinny się wzajemnie stykać, zwierać i prąd przewodzić. po drodze są te różne urządzenia co zwierają lub rozwierają obwód elektryczny.
  trzeba podpiąć akumulator i po każdym kabelku sprawdzać czy jest prąd na jego początku i końcu. a jak jest na końcu i łączy się z kolejnym kabelkiem to czynność należy powtórzyć. aż znajdziesz kabelek gdzie na początku prąd jest a na końcu nie ma.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Brak prądu w skuterze.
Informacje o Tobie: