Brak prądu w skuterze.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Brak prądu w skuterze.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #306949

  Grzegorz Tomaszczenik
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, mam taki mały problem, parę dni temu kupiłem przechodzonego Rometa Ogar 900, Skuter miał rozładowany akumulator, więc został podładowany, podpięty i czas na próbę generalną. Ale tu nastąpił klops, ZERO napięcia, nic, ani świateł, ani rozrusznik, zwyczajnie zero reakcji. Pomyślałem, może wina AKU, podjechałem więc do znajomego który posiada ten sam model rometa, no i przy podpięciu mojego akumulatora skuterek zaskoczył od razu. Moje pytanie brzmi: w czym może leżeć problem? Dodam że jest to model z 2007 roku jeśli ma to jakieś znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc oraz wszelkie podpowiedzi 🙂

  #306963
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 521

  miedzy akumulatorem a odbiornikami jest masa kabelków. te kabelki powinny się wzajemnie stykać, zwierać i prąd przewodzić. po drodze są te różne urządzenia co zwierają lub rozwierają obwód elektryczny.
  trzeba podpiąć akumulator i po każdym kabelku sprawdzać czy jest prąd na jego początku i końcu. a jak jest na końcu i łączy się z kolejnym kabelkiem to czynność należy powtórzyć. aż znajdziesz kabelek gdzie na początku prąd jest a na końcu nie ma.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

  Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie