brak prądu , 0 reakcji pomocy !!

Witam co może być przyczyną całkowitego brak prądu w zipp pro 50 ?? Akumulator jest dobry. Z początku było tak , że czasami miał prąd czasami nie , a teraz wgle nie ma nigdzie.. ;/

powodem braku prądu jest przerwa w obwodzie (w tym i bezpieczniki).
skoro to dotyczy całości to któryś z głownych przewodów typu plus od aku, minus od aku

przy akumulatorze sprawdziłem kable i są dobre nie ma przerwy , a bezpiecznik założyłem nowy i nadal nie ma prądu ;/

no to sprawdzasz dalej - ale to że patrzysz na nie tylko musisz mieć miernik albo jakąś żarówkę
przy akumulatorze, przed bezpiecznikiem, za bezpiecznikiem, przed stacyjką, za stacyjką... i patrzysz gdzie zniknie kiedy powinien być

Właśnie mi się spalił ten nowy bezpiecznik może to coś z tym ?

... Google.

skoro ci sie spalił bezpiecznik to nie masz zamknietego obwodu i nie masz prądu
a skoro ci się pali bezpiecznik to znaczy że masz gdzieś zwarcie i wtedy też nie masz prądu

Mam jakies zwarcie przy kablu od stacyjki , że jak podłącze czerwony kabel do stacyjki ( plus ) to on się doslownie w 2-3 sekundy robi się taki gorący , że dym z niego leci ( ten kabel leci od stacyjki do akumulatora ) Nie mam pojęcia o co chodzi ;/

No tak. ;-)
^
Wombat tobie pomoże, bo zna jeszcze słowo... litość.
Ku tym, co sobie jeszcze... googlarza nie ogarniają. Jako tako. ;P

lewandowski1... napisał:

Mam jakies zwarcie przy kablu od stacyjki , że jak podłącze czerwony kabel do stacyjki ( plus ) to on się doslownie w 2-3 sekundy robi się taki gorący , że dym z niego leci ( ten kabel leci od stacyjki do akumulatora ) Nie mam pojęcia o co chodzi ;/

o zwarcie, być może w stacyjce a może poza stacyjką. To juz Pan Miernik ci powie.

Lewandowski miałem to samo co Ty, u mnie winowajcą była stacyjka, polecam jej wymianę.