Brak powietrza – Vitality 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak powietrza – Vitality 50

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe katarzynka katarzynka 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe katarzynka
    katarzynka
    Użytkownik

W przednim kole mojego Kymco Vitality 50 zeszło powietrze i teraz nie wiem: próbować odkręcić i zawieść do wulkanizacji( nie wiem, czy koło jest bezdętkowe ), czy czekać po długim weekendzie i kupić nowe? Baaardzo proszę o poradę.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Po prostu napompuj i zobacz czy znowu zejdzie. Może to tylko wentyl. Po co od razu nowe?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

proponuje odkręcić koło i jechać z kołem na wulkanizacje, jest to stacja która zajmuje się naprawianiem opon, jest to pona bezdetkowa, pracownik takowej stacji zdejmie oponke, posmaruje klejem od środka, da łate i będzie jak nowa

katarzynka
    Użytkownik

Kisiu1981 napisał:

Po prostu napompuj i zobacz czy znowu zejdzie. Może to tylko wentyl. Po co od razu nowe?

Napompowałam kompresorem – niestety schodzi 🙁

katarzynka
    Użytkownik

norbert1710 napisał:

proponuje odkręcić koło i jechać z kołem na wulkanizacje, jest to stacja która zajmuje się naprawianiem opon, jest to pona bezdetkowa, pracownik takowej stacji zdejmie oponke, posmaruje klejem od środka, da łate i będzie jak nowa

Spróbuję odkręcić koło lub jakoś dopchać skuter do wulkanizatora – mam nadzieję, że dam radę! Dzięki za poradę.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    norbert1710
    Użytkownik

jezlei to przód to jedna ewentualnie dwie główne śruby, linka od prędkościomeirza, moze byc problem tylko z linką od przewodu plynu hamulcowego:)

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Acha – to inna sprawa. Ja przedwczoraj zdejmowałem przednie koło – jak pisze Norbert – nakrętka, wyciągnąć śrubę, linkę prędkościomierza również jak i zacisk hamulcowy.

katarzynka
    Użytkownik

Dzięki – dziś już za ciemno, ale jutro spróbuję. Widzę na szczęście tylko 1 śrubę – niech moc będzie ze mną!!! Gorzej z tymi linkami…Boję się, że nie będę umiała zamocować z powrotem. W najgorszym wypadku już sprawdziłam adresy wulkanizatorów w mojej okolicy.

norbert1710
    Użytkownik

Tylko trzeba uwazac na to by płynu nie stracić, no ale zawsze można dolać lecz wtedy dodatkowe koszty i wgl

katarzynka
    Użytkownik

norbert1710 napisał:

Tylko trzeba uwazac na to by płynu nie stracić, no ale zawsze można dolać lecz wtedy dodatkowe koszty i wgl

Może martwię się na zapas – ale gdzie się dolewa płyn hamulcowy? Czy czeka mnie jeszcze ewentualnie wizyta w serwisie? Może pytania niezbyt rozgarnięte, ale jestem jednak blondynką…Do tej pory skuterek włączał się starterem i jedynym problemem było znalezienie najbliższej stacji:)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie