Brak podciśnienia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #722500
    Bartosz Kucharczyk
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Dzień Dobry. Mam problem z skuterem Aprilia Rally 50ccm 2t z ssaniem ręcznym. Ssanie w ogóle nie działa, nie ma podciśnienia przez co nie leci paliwo. Gdy pociągnę ustami to zaczną lecieć. Dodam również że niedawno zmieniony został tłok i cylinder i był wyczyszczony gaźnik.

    #722501
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale że tak spytam – gdzie pociągniesz ustami i skąd zaczyna leciec?

    #722502
    Bartosz Kucharczyk
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Ssę za wężyk od podciśnienia i leci przez wężyk na którym jest filtr paliwa. Więc z kranikiem jest wszystko w porządku. Wężyk od podciśnienia normalnie był założony na gaźnik i podczas ,,kręcenia” nie leciało paliwo, więc musi być tego inna przyczyna.

    #722503
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wiec masz nieszczelność w układzie dolotowym albo masz przenędzną kompresje. DO tego nie jestem przekonany co nazywasz ssaniem – bo ssanie to układ wzbogacania mieszanki na zimnym silniku. I nie wiem czy nie mylisz układu ssania ze ssaniem powietrza przez silnik

    #722504
    Szumek811
    Uczestnik
    • 19
    • 1 097Postów:

    A wiesz, że jak cylinder szrot i pierścienie puszczają do podciśnienia też nie będzie. Jak puszczają uszczelniacze na wale to podciśnienie też jest słabe, możesz mieć nieszczelność na łączeniu połówek silnika itd…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button