Brak podciśnienia

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #722500
  Bartosz Kucharczyk
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Dzień Dobry. Mam problem z skuterem Aprilia Rally 50ccm 2t z ssaniem ręcznym. Ssanie w ogóle nie działa, nie ma podciśnienia przez co nie leci paliwo. Gdy pociągnę ustami to zaczną lecieć. Dodam również że niedawno zmieniony został tłok i cylinder i był wyczyszczony gaźnik.

  #722501
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  ale że tak spytam – gdzie pociągniesz ustami i skąd zaczyna leciec?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #722502
  Bartosz Kucharczyk
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Ssę za wężyk od podciśnienia i leci przez wężyk na którym jest filtr paliwa. Więc z kranikiem jest wszystko w porządku. Wężyk od podciśnienia normalnie był założony na gaźnik i podczas ,,kręcenia” nie leciało paliwo, więc musi być tego inna przyczyna.

  #722503
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  wiec masz nieszczelność w układzie dolotowym albo masz przenędzną kompresje. DO tego nie jestem przekonany co nazywasz ssaniem – bo ssanie to układ wzbogacania mieszanki na zimnym silniku. I nie wiem czy nie mylisz układu ssania ze ssaniem powietrza przez silnik

  #722504
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 026

  A wiesz, że jak cylinder szrot i pierścienie puszczają do podciśnienia też nie będzie. Jak puszczają uszczelniacze na wale to podciśnienie też jest słabe, możesz mieć nieszczelność na łączeniu połówek silnika itd…

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button