Brak obrotow po starcie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #620665
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    siema wszstkim, zaczne od tego ze nie dziala mi IGREK na klawiaturze , no dobra do zecz mam problem ze skuterem 4t , na zimnm silniku rozpedza sie i jest wszstko okej , ale jak przejade kilometr obrot spadaja i kreca sie do okolo 6 tsiec, dodam odrazu ze czscilem gaznik i nie pomoglo , co moglo sie spieprzc , Pasek cz moze korektor momentu obrotowego ma luz , aha dodam jeszcze ze prz ruszaniu go szarpie . dziekuje za pomoc drodz koledz

    #620666
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    potrzebuje bardzo bardzo solidnego przeglądu i potem regulacji przez kogoś kto to ogarnia

    #620667
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    No dobra ale co może być przyczyną twoim zdaniem

    #620668
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    cylinder, regulacja napędu, gaźnik, korektor, wariator, filtry, nieszczelności, sprzęgło, dzwon, moduł, cewka , świeca, fajka… z opisu usterek wynika że więcej niż jedna rzecz mu dolega wiec jest po prostu zapuszczony.

    #620677
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    Filtry wykluczam wszystkie sprawdzone i wyczyszczone. gaznik tez odpada, bo wyczyszczony,Z cylindrem co może być nie tak,? Bo swieca i fajka raczej nie bo do obrotów i prędkości maxymalnej raczej nie ma nic do żeczy , mówię raczej bo nie jestem expertem w tej dziedzinie, stawiam na sprzęgło i dzwon. Bo sprawa wygląda następująco, gdy odpalam skuter i nim ruszam to jak jadę na tym zimnym.silniku to wkręć się ładnie na 8 tysięcy i zapierda.a 110 kmh.lecz gdy się rozgrzeje po około kilometrze to ma mułąa i wkręć się ledwo ledwo na 6 tysięcy i jedzie około 70 kmh. Aha dodam jeszcze ze przy tym starcie szarpie.

    #620679
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a co to za cudo że zimny ci jeździ 110 przy 8000?

    #620680
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    125 4t chinczyk

    #620681
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to do listy rzeczy zepsutych dodaj sobie jeszcze prędkościomierz

    #620682
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    Prędkościomierz jest okej, dobra ziomek potrafisz mi pomóc,? Na co stawiasz co jest zepsute. Bo chce wymienić wariator i korektor momentu obrotowego, ale pytanie brzmi czy to coś pomoże, wogule jak mogę sprawdzić czy ten korektor nie ma luzów?

    #620693
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    stawiam na coś z listy wymienionej wcześniej. ale to trzeba sprawdzić a nie zgadywać.

    #620694
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    Można domowym sposobem wykonać regulacje napędu jak tak to jak

    #620695
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    Sprawdziłem pasek jest wpazadku , myślałem ze będzie spekany lub przytopiny na końcówkach ale tam nie leży problem. A powiedzcie mi czy skuter może być chłodzony powietrzem i cieczą?

    #620704
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to tak nawet jest – silnik jest chłodzony cieczą a ciecz jest chłodzona powietrzem

    #620706
    Dawid Sieradziński
    Uczestnik
    • 2
    • 10Postów:

    Ja jestem zielony w tym temacie dlatego pytam, a czy ta ciecz się wymienia? I czy przez ta ciecz może nie wkręcić się na obroty? może jej jest zbyt mało.albo jest stara?

    #620709
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    chyba musisz użyć google aby przeczytac dużo artykułów/poradników i pooglądac dużo filmów na youtube.
    bardzo dużo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button