Brak mocy w zip quantum 50

Witam wszystkich mam taki problem.
Otóż w moim skuterku zumico eos z silnikiem zipp quantum 50 2t jest malo mocy (stracil sile). Na poczatku jak ruszam to ma sile a jak sie rozpedzi do 20 km/h to ledwo jedzie i vmax to 40 nawet 35 i ledwo podjezdza pod gorki z ktorymi kiedys nie bylo problemu.
POMOZCIE😄

mechanik pomoże. zrobi przegląd napędu, zmierzy kompresje MANOMETREM a nie palcem i oceni stan cylindra. jak sie okaże że ok to podreguluje. A jak sie okaże że nie ok to podmieni co trzeba.
Albo możesz to zrobić sam jeżeli ogarniasz temat.

Ok ale cylek i tlok jest nowy tata mowi ze wkladal wieksze simeringi na wal i mowi ze to przez to

nowy nie znaczy dobry. z twoim tata mogę podyskutowac jak postawi flaszkę.
pisze ci co może być nie widząc skutera na oczy, nie wiem co robił tata i jak robił. i przedtem że tata wsadził tam ręce też nie wspominałes. skoro tata “naprawił” to niech naprawia dalej.

A to moze byc wina modułu

a może uciekł do lasu…
to zgadywanka z nagrodami?
to może być wina wielu rzeczy ale i tak NIE ZGADNIESZ której bo to trzeba posprawdzac.

kolego spróbuj poiezdzić troche tak z 10 min żeby silnik się zagrzał i w tedy prównai moc na zimno i na ciepło jerzeli
ciepły będzie słabrzy to morze ale nie musi być to wina zimerinów 100% pewnosci nie bendziesz miał.

Jak ostatnio jechalem do sklepu gdzies 10 km to jak wracalem to byl taki slaby ze ledwo jechal