Brak mocy w 4t. Toros gp 500.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak mocy w 4t. Toros gp 500.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe monterglass monterglass 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe monterglass
    monterglass
    Użytkownik

Witam Wszystkich!!!
    Dziś odebrałem skuter po zimowej drzemce w serwisie, zaliczył tam przegląd, a takżę wymianę gażnika na gwarancji, ale zauważyłem że po wymianie gażnika ma problem z uzyskaniem mocy,jest o wiele słabszy niż przed wymianą. Może ktoś ma jakiś pomysł w czym jest problem.

monterglass
    Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

Witam czy skuter posiada blokady??
    mozna tez zrobic tak ze jak masz ta rurke na filtrze <rurka dolotu> ta pierwsza wyciagnij ja i powinno byc git 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    monterglass
    Użytkownik

Witam!!! Blokadę mam na module, w tamtym sezonie to 50 km/h to bez problemu pokazywał na liczniku, teraz po tej wymianie gażnika taki słaby ledwo 40km/h osiąga, mała górka pod garażem,to dla niego problem, gaz do końca, silnik niby ma obroty, ale to nie ten klang, a ruszyć nie chce.

monterglass
    Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

to wyciagnij rurke 1 rurka ktora przychodzi do filtra ta ktora ciagnie powietrze powinno pomuc

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Skoro na gwarancji to jedź do serwisu. Pewnie wymieniając gaźnik coś nie tak poskładali lub nie tak wyregulowali i oto efekty.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zgadzam się z Kapuchon – jak serwisujesz i masz gwarancje to nic nie mieszaj tylko oddaj niech naprawią – to może być tylko regulacja gaziola

monterglass
    Użytkownik

Witam, dzięki za odpowiedzi i porady, mam taki zamiar zrobić tylko brak czasu ale jutro chyba pojadę do serwisu, i tak musiałem mieszankę trochę sam pokręcić, bo po tej wymianie nie chciał palić na zimnym silniku, teraz pali tylko dale taki stłumiony i obroty raz wysokie a raz gaśnie. Myślę że w serwisie to opanują, bo przed wymianą było ok tylko ssanie nie chodziło jak trzeba, bo w końcu trzeba rozpocząć sezon i śmigać „CHINASAKI” przed siebie. Pozdro dla wszystkich.

monterglass
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie