Brak mocy przy starcie KEEWAY!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Brak mocy przy starcie KEEWAY!

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #250786 Odpowiedź

Anonimowy

Witam!
    Kupilem nowy wariator Malossi Mulitivar z zółta sprężyna centralną. Przed założęniem pojezdzilem sobie i odczuwalem taki zmul ale to się zdarzalo raz na dwadziescia razy. (0-10km/h). Pojechalem do serwisu zalozyli mi(wario, sprezyne) i lipton… ZA KAZDYM RAZEM skuter tak jak by dławił się benzyną. To na pewno nie gaźnik bo wyczyscilem spreżarką i nic tak samo. Kupilem sprezynki sprzegła zaloże je ale wątpie czy to to. 🙁 Za kazdym razem muszę się odpychac nogą zeby mogł wgl cos ruszyc… ale od 10-12km/h jest bardzo dobrze nawet super. Odczułem wieksze przyspieszenie i V-max. Pomóżcie! Z góry dzieki 🙂

#250787 Odpowiedź

Anonimowy

Moim zdaniem to regulacja gaźnika.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #250788 Odpowiedź

Anonimowy

bez offtopu ale na pewno regulacja, z tego co mówisz to za dużo mieszanki dostaje. tez tak miałem. dobra regulacja i będzie git! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#250789 Odpowiedź

Anonimowy

zaloz twardsze sprezynki na sprzeglo wiem bo sam tak mialem przy wariu malossi multivar 😀 🙂 kup niebiesko hebo i ten mul zniknie 😀

#250790 Odpowiedź

Anonimowy

Możesz mieć blokade na krućcu i dlatego.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#250791 Odpowiedź

Anonimowy

keeway nie ma blokady na króćcu!!!
    Mogą pomóc twardsze sprężynki do sprzęgła, i sprawdź też pasek napędowy, może się już trochę zużył i nie łapie na starcie tylko się ślizga.

#250792 Odpowiedź

Anonimowy

Regulacja gaźnika na 100% Wiem bo sam mam multiwara 😛

#250793 Odpowiedź

Anonimowy

Wymienie te sprezynki i zobacze jak to będzie.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Brak mocy przy starcie KEEWAY!
Informacje o Tobie: