Brak Mocy prędkości

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Brak Mocy prędkości

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe damian240 damian240 1 lat temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Aser
    Aser
    Użytkownik

Witajcie mam podobny problem z Beeline veloce 4 sów Włoch sprowadzony z Niemiec. Wymieniłem akumulator założyłem świeżą rurkę do pompki paliwowej która dostarcza powietrze i jest odpala silnik ładnie równo pracuje lecz brak mu Mocy maksymalnie wyciąga od 10-25 na godzinę pod furkę nie miałem okazji próbować bo mam jeszcze nie zarejestrowanego przejechane ma 7000 proszę pomóżcie.

Chwilko
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Ja w swoim mam podobnie i podejrzewam że może być zabrudzony gaźnik lub membrana w gazniku u mnie strasznie się rozciagnela

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest pompka paliwa tylko kranik otwierany podciśnieniem.
    a oba wasze problemy to zbyt lakoniczny opis – to może byc cokolwiek. od złej regulacji/usterki gaźnika po padający cylinder

ziuuummmm….

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Wombat jak.wczoraj wracałem skuterem do domu to strzelił z tlumiku i zgasł i od tego czasu mam te problemy ze jest strasznie słaby.

Zdjęcie profilowe Aser
    Aser
    Użytkownik

kolego Wombat to co robić nie bardzo się znam na tym a kupiłem nie chodził wcale

Chwilko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

odstawić do kogoś kto się zna i ma narzędzia. no chyba że się szybko nauczysz duż o silniku i napędzie i bedziesz w stanie samodzielnie zdiagnozować silnik, zmierzyć kompresje, sprawdzić iskre i świece, wyregulować zawory, zdiagnozować gaźnik, napęd..itd

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Aser
    Aser
    Użytkownik

Czyli jednym słowem szajs kupiłem

Chwilko
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

To nie jest powiedziane, być może to nic poważnego

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Aser, jednym słowem to po prostu nie wiesz co kupiłeś.
    Nie jestes w stanie określić ani stanu technicznego a nie tego CO TO JEST. Nie wiem co kieruje ludźmi kiedy się pchająw takie zakupy bez grama wiedzy.
    A to może być MOFA. MOFA to specyfikacja obejmująca normalne skutery 50cm, z normalnymi osiągami ale ZABLOKOWANE do 25km/h. Dzięki temu sa traktowane jak rowery i nawet ich nie trzeba rejestrować i mieć uprawnień.
    Patentów na blokady jest dużo i na ogół są proste do zdjęcia – zdławiony do średnicy długopisu wydech, malutka dysza w gaźniku, ograniczenie skoku przepustnicy, tulejka na wariatorze, mniejszy wariator, ciężkie rolki…itd. Bardzo rzadko to moduł.
    Na MOFA mogli zrobić zarówno chińczyka 4T jak i wzwiedziopytnego aeroxa od ymahay. Tu nie ma reguł.
    Oczywiście może to być też normalnie i uczciwie zajechany skuter. Na forum się tego nie zgadnie

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Spruboj z tą membrana przepustnicy wymień ja mi pomoglo

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie