Brak mocy w skuterze po remoncie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak mocy w skuterze po remoncie

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wydojonakrowa
    wydojonakrowa
    Użytkownik

Siema posiadam skuter marki thunder spokojnie wyciągał 80km/h ma on przejechane 6 tys km i coś zaczęło stukać mechanik stwierdził, że to wał. Wymieniłem wał, cylinder wraz z tłokiem (50cc), rolki, pasek, sprężynę na sprzęgle, uszczelki.Po naprawie skuter stracił moc tak jakby nie miał kompresji, nie może wkręcić się na obroty. Czego może to być winna ?? skuter przechodził naprawę u mechanika. Z góry dzięki za pomoc .

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

wyregulować gaźnik i sprawdź kompresje

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

nic nie ma regulowac mechanik to powinien zrobic. A do autora tematu skad wiesz, ze jest slabszy? Zaraz po remacie silnika sprawdzasz v-max? Moze go pierwsze dotrzyj?.

.. Bez polskich znak’o’w .
    wydojonakrowa
    Użytkownik

v-max jeszcze nie sprawdzałem gdyż dopiero przejechałem 260km, wiem że jest słabszy bo gdy go od pale i przekręcę manetkę na full muszę się odepchnąć żeby skuter ruszył. Średnia górka i skuter staje w miejscu.

DooOminO
    Użytkownik

skuter od nowosci byl twoj? Moze wcześniej byla wieksza pojemnosc?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    wydojonakrowa
    Użytkownik

skuter posiadam od nowości zawsze 50cc
    był on niesamowicie mocny wyciągał mnie i mojego brata (100+70kg) bez problemu pod każdą górkę po remoncie żeby ruszyć muszę się odepchnąć

DooOminO
    Użytkownik

a ten nowy cyllinder to zwykly za 50 zl? i to jest 4t?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Może sprzęgło kiepskie ?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie