Brak mocy i mały v-max 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak mocy i mały v-max 4T

Tagi: , , , ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michal98 michal98 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe SooharPL
    SooharPL
    Użytkownik

Witam.
    Mam problem z Routerem Pluss 50 4T (koła 12 cali), otóż problem jest następujący: Skuter po prostu nie ma mocy. Poprzedni właściciel obwiniał gaźnik, gaźnik został zrobiony, efekt taki sam. Tłok był napuchnięty, założyłem nowy tłok, i cylinder w lepszym stanie z identycznego silnika z mojego starszego skutera, zrobiony rozrząd, wszystko w normie, a jedzie dalej tak samo: tragiczne przyspieszenie, v-max po prostej rzędu 40km/h, a skuter nie ma blokad. Ba, ma nawet tuningowy moduł. Kombinowanie z rolkami nie dało efektu, a więc moje pytanie jest następujące: Co może być przyczyną, tak małej mocy, koszmarnego przyspieszenia, i ogólnej niechęci skutera do jazdy?

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

A pasek wchodzi na szczyt wariatora?

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
    Zdjęcie profilowe SooharPL
    SooharPL
    Użytkownik

No chyba tak, nie jest za luźny, wchodzi jak powinien ale pasek też właśnie mnie nurtuje, kumpel ma też chinolka na karterze 43 i 12 calowych kółkach, więc zobacze jak na jego pasku pójdzie. Mam założony pasek 729×17.7×30. Wszędzie pisze, że dobry. Z ciekawości zapytałem mechanika w serwisie i podał mi 3 możliwe przyczyny: Przytarty silnik, pierścienie (te 2 już nie obowiązują, jak ma nowe części) i sprzęgło, że może mieć tam za twardą, czy za miękką sprężynę, po wymianie sprzęgła na inne to samo.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

I przyokazi na wariatorze zrób kreskę i zobacz do jakiego momentu ta kreska się zetrze i będziesz wiedział czy wchodzi na szczyt….

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie