Brak mocy i mala predkosc

Witam mama skuter YIBEN YB50QT-3 i jest z nim mały problem wiec tak jak jadę np z górki to coś go blokuje czuć ze nie może się rozpędzić nw o co chodzi 2 sprawa to jest taka ze jak jadę to nagle tak jak by nie dostawał paliwa zwalnia do 10km/h i nagle coś mu odbija i nagle jedzie nw o co chodzi mu może ma focha na mnie ;d jeśli potrzeba więcej info pisać
Dzięki za pomoc!

to 4t? tak myslę widząc typ silnika

tak 4t

a jaki masz przebieg i kiedy ostatanio kontrolowałeś klawiaturke (zawory)?

przebieg mam 2,5tys km, nie pamietam ale jeszcze w tym roku byla ustawaiana przed wakacjami mialem wtedy przejechane ponad 1000 km

robiona w serwisie? moze masz rozregulowana ja czsem jak sie kontra odkręci to tak sie dzieje. proponuje też dodać srodka firmy stp specjalny dodatek do benzyny

tak wczoraj np jechalem to tak szrpalo jak by paliwa nie dostawal . jeszcze jak ruszam to dlawi go a pozniej jedzie

to na 100% klawiaturka do naprawy

A ile ci z tej gory jezdzie?

doominoo prosze nie zabieraj głosu w tym temacie

ma 80 na blacie a jeszie z 60 tak jak by cos go blokowalo czasem ma tak ze ma takie pier... a puszcze gaz zas zamula mi

bartek92 napisał:

ma 80 na blacie a jeszie z 60 tak jak by cos go blokowalo czasem ma tak ze ma takie pier... a puszcze gaz zas zamula mi

wariator.

KrzysiekP napisał:

doominoo prosze nie zabieraj głosu w tym temacie

Bo administrator ma takie życzenie?

ja dminem nie jestem ale na forum od samego poczatku i nie wcinam sie jesli nie wiem w czym tkwi problem choć nikt nie jest nie omylny a po za tym jakbys zapytał kilku osoób tio sam bys sie zprzekonalo jak rozleglą mam wiedze

bartek92 zagadaj na gg to pogadamy spokojnie