Brak ładowania skuter 125 4t

Witam mam problem z ładowaniem w skuterze jest to zwykły chińczyk 125ccm 4t.

Problem polega na tym że nie ma ładowania, miernik nic nie pokazuje instalacja jest zrobiona tak żeby wszystko działało z akumulatora. Wymieniony został regulator napięcia,cewki, koło magnesowe. Dodam że jest tylko 6 cewek i wychodzą 4 kable dwa do modułu zapłonowego i 2 do ładowania żółty i biały. Gdy podłącze miernik do żółtego kabla i metalowej ramy pokazuje około 6v prądu zmiennego a gdy do białego 3v też zmiennego.

Nie mam już pomysłów co z tym zrobić jeżeli ktoś coś wie proszę o pomoc

Zła prądnica. Nie ma opcji aby wszystko było z aku. Aby wszystko było z aku potrzebna jest prądnica 3 fazowa a ty masz jedno fazową. Podłącz wszystko jak ma być i nie kombinuj. Widać, że pojęcia nie masz a sie zabierasz. Przy takim obciążeniu nie ma opcji aby było ładowanie. Poszukaj najpierw informacji a potem coś przerabiaj. Jest tu gdzieś nawet temat napisany przeze mnie o tym jak przerobić światła w skuterze na aku. Jeżeli skuter to chińczyk to znajdź prądnicę, instalację, regulator z 125ccm ale takiego, które ma fabrycznie zasilanie świateł z aku. Tu Ci nikt nie pomoże. Prądnica 3 fazowa ma 4 przewody lub 5. 3 żółte od ładowania, Zielony od masy oraz biało niebieski albo biało czerwony od impulsatora bo przy zasilaniu z aku moduł zasilany jest z aku. W twojej prądnicy są przewody zółty od świateł, biały od ładowania czerwono czarny od zasilania modułu i czerwono biały od impulsatora. Pytanie też ile magnesów ma koło magnesowe bo musi mieć tyle samo co jest cewek na stojanie. Jeżeli będzie mniej lub więcej to dojdzie do przesunięcia fazowego i nie będzie ładowania. Jak miernik nic nie pokazuje ? To jest niemożliwe…