Brak ładowania akumulatora

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak ładowania akumulatora

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipptopss zipptopss 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Witam.

Mam problem z skuterem pewnego razu wracałem z pizzeri ok 12:30 w nocy i jadąc zaczeły mi słabnąć światła po czym zgasły wcale .Więc dałem go do mechanika żeby zobaczył co się dzieje z elektryką koleś stwierdził że do wymiany iskrownik i akumulator dodam że obcioł mi kabel od stopki bocznej który jest w obiegu ale wiedział o tym więc raczej odcioł go dobrze.Uradowany wracam do domu przejechałem ok.30 km skuter już z elektrycznego startera nie odpala więc odpaliłem z kopa światła jakieś jeszcze były przejechałem kilka km świateł już nie było więc dzwonie do gostka jak mi zrobił skuter jak znowu się popsuł a ten mówi żebym go przyprowadził więc przyprowadziłem go stwierdził że regulator napięć jest zepsuty wstawił mi regulator napięć uradowany do domu wracam przejechałem z 25 km i znowu nie ma świateł . Nie wiem co zrobić kasy mi szkoda na mechanika bo już dużo wydałem na niego .Może miał ktoś podobny problem z swoim lub wie co może być nie tak ?? Bardzo byłbym wdzięczny. Dzięki z góry:)

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sprawdź napięcie akumulatora podczas gdy skuter chodzi. Prawidłowe to 13-14V.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    zipptopss
    Użytkownik

ten mechanik mi sprawdzał i mówił że jest 14…

—————————————

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Więc wszystko jest dobrze. A gdy włączysz światła to jakie jest napięcie na aku ? (Przy włączonym silniku).

zipptopss
    Użytkownik

nie wiem zobacze dziś i dam znać a jak to można sprawdzić?

—————————————

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Skuter na stopkę, uruchomienie skutera, włączenie świateł, podpięcie miernika pod aku i zobacz jakie napięcie na wolnych obrotach i na full manetce.

zipptopss
    Użytkownik

Dziś w nim pogrzebałem i tam miałem 3 kabelki od stopki razem złoczone a ten czarny elektryke odłacza więc ten biało zielony połączyłem z zielonym a czarny oddzielnie zailozowałem i pojechałem przejechać sięzobaczyć czy jest ładowanie i jakieś tam ma … ale jak wracałem wieczorem to jak w jakaś dziure wjechałem to mi mrygał licznik,tylnie światło a przednie wogóle się wyłaczało a jak włączyłem migacz to mrygała przednia lampa co może z tym być?Prosze o pomoc.

—————————————

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie