Brak karty rowerowej to problem z motorowerowa?

Zdałem test na karte motorowerowa i mam to zaświadcznie z policji mówiace o pozytywnym wyniku testu, ale nie wiem co teraz. Mam iść po pieczątke szkoły na to zaświadczenie i już mogę jeździć (z OC i karta pojazdu) czy musze specjalnie karte rowerowa zrobic, zeby tam z tyłu podbić, ze posiadam karte na skuter?

Ja miałem tak, że było trzeba dać swoją starą kartę rowerową. Zdawałem w szkole i egzaminator zabierał starą karte i wydawał nową z dwiema pieczątkami. Kolega nie mógł znaleźć swojej karty rowerowej, ale i tak egzaminator mu wydał i ma pieczątke na motorowery i rowery. Nie wiem jak jest u Ciebie, bo tak jak pisałem my zdawaliśmy w szkole.

No ja zdawalem w takim motoparku (prowadza tam kursy na karty motorowerowe) tylko, ze ja tej starej nie mam. Ale mam iść po nową do policjanta egzaminatora, do szkoły czy do tego co mnie uczył?

Na Twoim miejscu poszedłbym teraz do twojej szkoły o wyrobienie karty motorowerowej. Przez okres wakacji to pewnie będzie odpłatne. Ja na karcie motorowerowej mam tylko pieczątkę na motorowery a osobno kartę rowerową ale nikt mnie się nie pytał ani o nią nie prosił.

Kapuchon napisał:

Na Twoim miejscu poszedłbym teraz do twojej szkoły o wyrobienie karty motorowerowej. Przez okres wakacji to pewnie będzie odpłatne. Ja na karcie motorowerowej mam tylko pieczątkę na motorowery a osobno kartę rowerową ale nikt mnie się nie pytał ani o nią nie prosił.

Ja miałem to samo rowerowej nie posiadałem i nie posiadam w szkole po prostu mi ja wyrobili i walneli stępla na motorowery.

Do podbicia karty motorowerowej nie potrzeba rowerowej z jednego prostego powodu , a mianowicie

Karta motorowerowa uprawnia również do kierowania ROWEREM, a po ukończeniu 15 lat także do kierowania pojazdem zaprzęgowym (np. furmanką).

Ja też osobno wyrabiałem kartę motorowerową, nikt się nie pytał czy mam motorowerową, więc według mnie rowerowa nie jest potrzebna.

dzięki chłopaki, pójde do szkoły i zobacze

Sorki, tam źle napisałem a nie mogę edytować już ;/ Chodziło mi o to, że się nikt nie pytał czy mam rowerową ;)

jak robiłem kartę dość dawno temu to podbili i to i to

Ja mam dwie jedną rowerową, drugą motorowerową. Kartę robiłem w szkole i nie było z tym żadnego problemu, test z teorii i praktyki. W pół godziny miałem wszystko za sobą. Myślę że w każdej szkole wydadzą ci kartę motorowerową. (Ja robiłem w wakacje)