Brak iskry w keeway

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Brak iskry w keeway

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam , wymieniałem łożyska wału i po złożeniu nie chce zapalić. Okazało się że nie ma iskry . Stało się to po rozebraniu silika więc stawiam na iskrownik . Jak rozpoznać czy jest do wywalenia czy też coś nie tak mam złożone? 😥

Anonimowy

nie blokowałeś czymś magneta np do odkręcenia/zakręcenia np. waria co mogło uszkodzić zapłon, lub może czegoś nie połączyłeś dobrze.
    nie wiem ja tam kiedyś rozwaliłem zapłon przez blokadę.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

mogłes za głęboko wkręcić śruby od ściągacza , i uszkodziłes zwoje , zobacz czy nie są gdzieś poprzecierane , jeden zwój jest prawdopodbnie zawinięty taśmą to odklej te taśme i tam też looknij

Anonimowy

Otuż to miałem 2 siliki i ten zapłon blokowałem 2 prętami od środka przez te dziuki i myśle że tak rozwaliłem . Tylko teraz myśle czy na pewno jest to żeby nie wydać kasy na marne.

Anonimowy

zapłon chyba pasuje od oryginalnego minarelli , wiec porzycz od kogoś i sprawdź 🙂

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Taniej już wyjdzie kupić bo nikt na pewno nie da skutera rozbierać w mojej okolicy

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie