Brak iskry w chińczyku Kinroad 2T - proszę o pomoc bo ręce mi opadają.

Witam serdecznie. Jako zaczynający przygodę ze skuterami proszę o pomoc ws mojego skuterka Kinroad 2t. Proszę niemylic z kingroad :] . Mianowicie walczę już jakiś dłuższy czas z brakiem iskry na świecy. Ogólnie skuter kupiłem ostro rozgrzebany ale w którymś momencie nawet mi zapalał i chodził. Ma on dość dziwne dla mnie rozwiązanie z cefkomodułem. Brak jest w nim modułu oddzielnego. sprawdzałem napięcia wychodzące z iskrownika z którego wychodzą 4 kable. 1 - do masy, 2 - do cefkomodułu i 3,4 - do reulatora napiecia. Miedzy zaciskami 1 i 3 ok 3-4 v, miedzy 1 i 4 również 3-4 v, natomiast miedzy 1 i 2 ok 9v. Czyli napięcie wchodzące do cefkomodułu wynosi ok 9 v. I teraz moje pytania: 1. Czy napięcia podane przeze wychodzące z iskrownika są poprawne. 2. Niezauważyłem w żadnym miejscu impulsatora o jakim czytałem na necie - czy po prostu w tym skuterze nie jest on wymagany? 3. Czy szukając przyczyn braku iskry moge odłączyć regulator napięcia i czy on moze byc przyczyną braku iskry? 4. Czy istnieje możliwość sprawdzenia cefkomodułu? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. Tomek