Kymco Agility 50 4T - brak iskry przy kręceniu rozrusznika.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    niemand
    Użytkownik

Witam

Zglaszam sie do was o pomoc,jako ostatnia deske ratunku.

W moim Kymco Agility 50 4t nie ma iskry przy rozruchu ze startera.
    Z kopki startuje za 1-2im kopnieciem.
    Rozrusznik kreci tak jak powinien,aku jest naladowany. Iskra pojawia sie nawet przy lekkim kopnieciu i czasami na chwile gdy skoncze krecic rozrusznikem,ale bardzo rzadko i to mie wystarcza zeby zapalil.

Gaznik,zawory,cewka,bezpieczniki wyregulowane/sprawdzone. Mam tez jakis drugi uzywany modul noname ktory podpinalem,ale bez zmian a nawet sipnik gorzej pracuje.

Nie mam juz pomyslow. Spotkal sie juz z takim problemem?

Dzieki z gory

snajper061
    Użytkownik

tak jak był lipny moduł chyba z 10szt przerzuciłem zanim dobrałem odpowiedni.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

niemand
    Użytkownik

Udalo sie.

Po kilkukrotnym sprawdzeniu wszystkiego co mozliwe,mierzeniu rezystencji cdi,cewki…po raz drugi postanowilem wyczyscic rozrusznik. Wyszlifowalem komutator,pod szczotki podlozylem sprezynki z dlugopisu,wszystko odtluscilem i wyszorowalem,styki tez,skrecilem i… krecil ale w druga strone. Musialem zamienic kable w zlaczu rozrusznika i w koncu zaczal palic.
    Teraz rozrusznik kreci 2x szybciej i duzo swobodniej i bez najmniejszego problemu odpala.

Przez to szukanie i ustawianie gaznika po 20 razy,wyrobil mi sie gwint na srubke od regulacji obrotow,ale to blachostka ktora juz naprawilem.

Mam nadzieje, ze komus to pomoze w przyszlosci.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button