Brak iskry po wymianie cylindra skuter 4t

Witam,
mam problem tak jak w temacie brak iskry. Przed zmiana cilindra z 50cm na 60cm iskra była.
Przy zmianie nie odkrecałem zadnych kabli ani nic. Przełozyłem modół zapłonowy, fajke i świece na
nowa i równierz nie ma iskry. Nie mam pojęcia co moze byc nie tak.

przytykasz świece do masy przy sprawdzaniu?

tak

jak znajdziesz co było przyczyną to daj znać bo mój znajomy też ma problem z iskrą

moduł jest zasilany prawidłowo?

Wyciagnołem z kostki od modułu wszystkie kabelki podpiołem na nowo i jest iskra.
Ale skuterek nie chce odpalic a mam tylko kopke. i juz mnie noga boli.
Wlewałem paliwo do cilindra nie dał sygnału zycia. moze jak uda mi sie zrobic rozrusznik to odpali .
Zobaczymy

chyba mylisz głowice z cylindrem, prawdopodobnie włożyłeś nową, niedotartą przez co nie ma kompresji i dlatego skuter nie odpala

uzywana, dałem z mojego 2 skutera. tak do głowicy wlałem :smiley:

Założyłem stary cilinder. I tez nie chce odpalić. Pomozcie mi
To mój jedyny transport do pracy.

a więc rozkręciłeś sobie, zmieniłeś troche tego, troche tego i skręciłeś? zapłon był ustawiony? zawory wyregulowane?

uszczelki nowe? kompresja sprawdzona? zawory prawidłowo? rozrząd nie przekręcony o 180 stopni?

Nartos. przelozylem caly cilinder z reszta zeczy. ustawiłem wszystko tak jak powinno być.
Uszczelki nowe. Zawory prawidłowo. Rozrzad tak samo.
Mam rozrusznik ale sie tylko kreci. Cos nie styka z bendiksem? Nie wiem. Wszystko jest ładnie załozone.
i tylko kopka. kopie kopie i nic nawet nie tchnie. Iskra jest i to nawet bardzo dobra.
Moze gażnik co ? Powinnien zlapac jak mu wleje paliwa do glowicy cze nie musi ?

jeżeli świeca jest sucha to problem z gaźnikiem lub dolotem do gaźnika