Brak iskry 4t POMOCY!

Witam!
Słuchajcie drodzy koledzy.Posiadam zippa vapora od 4 lat i mam z nim malutki problem.Jechalem sobie cieplym wieczorem i zaczelo mi brakowac benzyny wiec go zgasilem,zaprowadzilem na podworko i na nastepny dzien zalalem wache zaczalem odpalac i nic.Sprawdzalem iskre i brak!Wkladalem od kumpla modul,iskrownik i cewke i nadal nic!Pomocy!
Z góry dziękuje .

już jeden taki temat był... Wsadź stare bebechy i zmień świece, mogła paść.

A przyłożyłeś świecę do metalowego elementu skutera? Musisz zmasować świecę żeby była iskra.

Nie no chyba przyłożył, absurdem by było zmieniać pół elektryki bez dobrego sprawdzenia iskry :D Ciekawe, poczekamy na odpowiedź.

Jasne,ze przykladalem.To chyba jest podstawą sprawdzenia iskry ;D.Nie mam pojecia co to moze byc.Po zmianach cewki,iskrownika i modulu dalej nie ma iskry. Zaraz zglupieje przez ten skuter ;P

A jakieś absurdalne rzeczy jak przewód,fajka czy świeca wszystko sprawdzone ?

Tak,oczywiscie.Dzis siedzialem przy nim 2godziny i chyba wszystko sprawdzilem co mozliwe.Z iskrownika wychodzi prad .

A paliwo dochodzi? Bo jakoś dziwne to, że najpierw zabrakło paliwa, a potem skuter nie działał. Brak paliwa nie jest związany z elektryką.
Rozumiem, że nie ma iskry, ale napisałem tego komenta, bo a nóż źle sprawdziłeś.

Oczywiscie,ze paliwo dochodzi.Gdy swieczka jest wkrecona i krece rozrusznikiem i potem wykrece swiece to jest zalana i gdy przykladam do metalu to nie ma iskry nawet gdy dotykam reka swiecy to powinno mnie popiescic i nic.

Regulator napięcia jeszcze został.

A regulator napiecia cos ma do tego? Toz regulator tylko reguluje napiecie zeby nie palilo zarowek.

Koledzy temat zamkniety,skuterek zrobiony.Dziekuje za czas poswiecony.Pozdrawiam
!

Może napisz co było przyczyną ;P

Właśnie. Napisz co było nie tak innym może się przydać.

i inni są ciekawi czy dobrze obstawiali :p

Przyczyna byl modul.Te od kumpla okazaly sie zle tzn. mialy w kostce inaczej wsowki na kable .