Brak iskry 4t POMOCY!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak iskry 4t POMOCY!

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe stasiuk34 stasiuk34 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe stasiuk34
    stasiuk34
    Użytkownik

Witam!
    Słuchajcie drodzy koledzy.Posiadam zippa vapora od 4 lat i mam z nim malutki problem.Jechalem sobie cieplym wieczorem i zaczelo mi brakowac benzyny wiec go zgasilem,zaprowadzilem na podworko i na nastepny dzien zalalem wache zaczalem odpalac i nic.Sprawdzalem iskre i brak!Wkladalem od kumpla modul,iskrownik i cewke i nadal nic!Pomocy!
    Z góry dziękuje .

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

już jeden taki temat był… Wsadź stare bebechy i zmień świece, mogła paść.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

A przyłożyłeś świecę do metalowego elementu skutera? Musisz zmasować świecę żeby była iskra.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Nie no chyba przyłożył, absurdem by było zmieniać pół elektryki bez dobrego sprawdzenia iskry 😀 Ciekawe, poczekamy na odpowiedź.

Router WS 50 2013
    stasiuk34
    Użytkownik

Jasne,ze przykladalem.To chyba jest podstawą sprawdzenia iskry ;D.Nie mam pojecia co to moze byc.Po zmianach cewki,iskrownika i modulu dalej nie ma iskry. Zaraz zglupieje przez ten skuter ;P

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

A jakieś absurdalne rzeczy jak przewód,fajka czy świeca wszystko sprawdzone ?

stasiuk34
    Użytkownik

Tak,oczywiscie.Dzis siedzialem przy nim 2godziny i chyba wszystko sprawdzilem co mozliwe.Z iskrownika wychodzi prad .

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

A paliwo dochodzi? Bo jakoś dziwne to, że najpierw zabrakło paliwa, a potem skuter nie działał. Brak paliwa nie jest związany z elektryką.
    Rozumiem, że nie ma iskry, ale napisałem tego komenta, bo a nóż źle sprawdziłeś.

o
    stasiuk34
    Użytkownik

Oczywiscie,ze paliwo dochodzi.Gdy swieczka jest wkrecona i krece rozrusznikiem i potem wykrece swiece to jest zalana i gdy przykladam do metalu to nie ma iskry nawet gdy dotykam reka swiecy to powinno mnie popiescic i nic.

Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Regulator napięcia jeszcze został.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie