! Forum Serwis brak iskry

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe seba98 seba98 6 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

Siemka mam taki problem byłem na przejażdżce moim skuterkiem zostawiłem go na 30 minut kiedy wracam nie odpala po krótkich kombinacjach uznałem że to nie mam sensu i wróciłem z buta kiedy wróciłem sprawdziłem czy jest iskra i tu miła niespodzianka nie ma iskry jest nowa świeca i cewka jest to chinski 4t i słyszałem że ona mają coś w nóżce a moja nie wraca do końca może ktoś wie o co z tym chodzi

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

kurcze u mnie tego nie ma co to może jeszcze być

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

modul.stator lub iskrownik.realnie to nawet kolo magnesowe.czasem nawet nowe swiece odmawiaja poskuszenstwa.sprawdz inna

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

właśnie kupiłem nowy moduł bo w moim coś lata w środku na świecy innej już sprawdzałem i dupa czyli jak dalej nie będzie iskry to iskrownik tylko jak go wymienić bo coś słyszałem że wał trzeba wyciągnąć

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie