Brak iskry

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Kasia Grr
    Uczestnik

Dzien dobry pewnie nie jeden temat był na forum o tym ale wyszukalem sprawdziłem wszystko i nic a mianowicie
    Posiadam barton sprint rs 50 po przyjechalem do pracy postawilem motor pod ,,wiatą”. Po pracy chciałem odpalić i lipa.. po odkreceniu świecy okazało sie brak iskry. Pod siedzeniem spalony bezpiecznik wiec wymieniłem ale dalej brak ,wymienilem regulator napięcia,moduł zaplonowy,cewke z fajka oraz akumulator no ale dalej nic czy cos jeszcze powodzeniem sprawdzić oddam że dalem dzis znajomemu owe wymienione części do sprawdzenia u niego w motorze. No ale u niego jest w porządku. Cala wiązke odkleilem z tasmy sprawdzajac czy niema kabla przetartego i jest dobrze kable w porządku, prosze o pomoc bo brak pomysłu ☹☹☹

Wombat
    Moderator

Pierwsza sprawa to taka że coś spowodowało spalenie tego bezpiecznika. Warto by było dojść do tego co bo może nowy tez już masz spalony.
    Zostaje ci zabawa z miernikiem. Musisz zobaczyć czy moduł jest zasilany, jak jest zasilany, czy ze stacyjki idzie na moduł masa gasząca jak wyjmujesz kluczyk i czy ona znika jak przekręcasz na „zapłon”. Oprócz tego warto miernikiem poszukać zwarcia, sprawdzić czujnik biegu Neutralnego i inne „przeszkadzajki” (jak masz).

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kasia Grr
    Uczestnik

Oczywiście dzis wezme od niego sprawny regulator i zobaczymy co bedzie także jutro sie odezwę poszukam kogos z miernikiem ogarnietego niech popatrzy tak jak pan napisał, dziekuje za odpowiedź

paci
    Moderator

W tym silniku regler nic nie ma do iskry na świecy,jak stator jest dobry wraz z impulsatorem,cewka wn sprawna wraz z fajką i moduł cdi to odpalić mu ci bez łaski.Sprawdzić połączenie masy silnika z ramą,sprawdźć stacyjke (odpiąć jej kostkę od instalacji i z Koła miała sprawdzić iskry).ps: Panowie to byli przed wojną😁

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button