Brak części do chińczyków w Polsce?

Potrzebuję nowej lampy tylnej do Barton Fighter (2011), nie mogę znaleźć jej nigdzie na allegro (tylko wyskakuje allegro archiwum) i na innych stronach lampy są niedostępne.
Czy w teraz w Polsce jest brak części zamiennych do chińczyków z powodu cough cough?

Jeżeli ktoś ma chęć to może podać link do strony gdzie można zakupić tą tylną lampę.

PS+ Owijać taśmą kable i kostki jak to fabrycznie robią w tych motorowerach aby ochronić przed błotem i zanieczyszczeniem czy zostawić aby wilgoć się nie zbierała pomiędzy taśmą a kablem? - Jeżdżę dużo po terenie gdzie regularnie napotykam błoto i kałuże które nie da się ominąć ale da się przejechać bez problemu.

a nie możesz kupić uniwersalnej lampy? bo znaleźć lampe do chińczyka co ma 10 lat to bedzie raczej cięzko.
jest za to cała masa akcesoryjnych reflektorów, elektryke mają prymitywną a mocowanie zawsze można dopasować

Tak za bardzo nie mogę, jak na tą chwile nie mogę znaleźć lampy uniwersalnej z takim lub podobnym kształtem. Nie ma za to problemu z elektryką. Mimo tego że chińczyk ma 10 lat tą samą lampę używają nowsze roczniki np. 2018 i też są niedostępne.
Jeszcze poszukam tej lampy lub nawet wersji led.