Boost Bottle co o tym sądzicie?

co myślicie o czymś takim
www.shop.mieloch.pl/boost-bottle-stage6,pGRUPA0187.bhtml

Zmniejszy spalanie?

spalanie zmniejszy się o 0,2-0,5 i szybciej będzie startował czyli nie będzie tej dziury jak starujesz oraz szybciej reagował na ruchy manetką

A masz coś takiego? Z samego opisu moglem wywnioskować, że tej "dziury" której ja nie mam przy starcie nie będzie.

ja zamierzam kupić ale w poradnikach tak pisze i mój kolega ma dało mu w chinolu spalanie z 3,5 na 3,2l a no tak jak ty mówisz tej dziury u niego nie ma.

im większa pojemność i gaźnik tym widać większe efekty

Hm myśle coś takiego sam zrobić bo mam z czego lecz nie wiem czy to musi się trzymać jakiś konkretnych wymiarów i td. Przecież nie dam za kawałek gumy 140zł..

w google jest pełno tego jak zrobić samemu:D

http://pl.shvoong.com/products/auto/2068581-jak-zrobi%C4%87-gazboxa/

Wiem lecz z fona piszę a komuś zawsze może się przydać jak zaglądnie w ten temat.

ja nie robiłem to nie wiem

Mam to zamair zrobić. To sie wpina do przewodu ciśnieniowego miedzy kranikiem a gaznikem?

to jest tzw gasbox, tylko do 2T
niweluje "muła" gdy przyspieszamy zaraz po dohamowaniu, np w zakręcie.
spalania to nie zmniejsza
montujemy na podciśnieniu, wężyk najlepiej jak najkrótszy, bańkę montujemy wylotem ku dołowi, inaczej będzie się w nim zbierać mieszanka paliwa z olejem

Dlaczego do 2T skoro to jest też do 4T i podobno zmniejsza spalanie
tylko w małej ilości...A z kąd mam pewność, że ta buteleczka musi być montowana wylotem do dołu ???

Ja dzisiaj zrobiłem i zamontowałem taki GasBox . Jedyna różnica to łatwiejsze odpalanie. Zobaczymy jak ze spalaniem :)
Na cuda nie liczę, ale lubię dłubać więc wydłubałem coś takiego :)