Boost Bootle Malossi. Pytanie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Siemka. Moje pytanie dotyczy gasboxa Malossi. Nie wiem co źle zrobiłem, ale mi się wydaje, że ten gasbox przy dodaniu gazu powinien się kurczyć, a u mnie się rozszerza.. Nie wiem co jest grane. Mógłby ktoś zamieścić jakiś schemat lub wytłumaczyć dokładnie jak go zamontować? Z góry dzięki. Pozdro

Anonim
    Gość

W tym gasbox’ie jest ponoś bardzo szczegółowa instrukcja z obrazkami, jak wszystko zrobiłeś według niej to widać tak ma być.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Właśnie mi się wydaje że wszystko dobrze zrobiłem. Skuter jeździ i w ogole jest ok, ale wydawało mi się, że on powinien się kurczyć a nie rozszerzać. Nie wiem tylko czy osiągi się od niego poprawiły czy nie, bo zakładałem razem z gaźnikiem. Może jeszcze ktoś się wypowie ? 🙂

Anonim
    Gość

Zadaniem gazboxa jest zwiększenie podciśnienia. A podciśnienie to zasys :P.

Anonim
    Gość

może nie pod ten kabel… 😛 uważaj żeby ci go nie rozerwało po drodze. Najlepiej to załóż go jeszcze raz i spróbuj czy to coś da 😎

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button