Boation 50 4T problem z elektryką

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów dzisiaj zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Wszystko było dobrze wszystko było cacy aż do pewnego momentu.
Kiedyś jechałem sobie było pięknie wiaterek wiał słoneczko świeciło nagle zajechał mi drogę taksówkarz w złości chciałem zatrąbić wiec tak też zrobiłem przez co zgasły mi wszystkie światła. Zjechałem na bok zgasiłem odpaliłem znowu lecz już nie z rozrusznika lecz z kopki.
Działało wszystko normalnie prócz rozrusznika który wskakiwał i odpuszczał tak w kółko.
Jadąc nie dawno nie było już problemu z niczym rozrusznik stanął całkowicie myślałem,że najzwyczajniej zdechł po czym patrze włączam kierunkowskaz miga mi podświetlenie prędkościomierza zdenerwowany schodzę i widze, miga wszystko tak w momencie gdy włączony jest kierunek.
Myślałem, że to masa, że gdzieś wtyczka się osunęła niestety nic takiego się nie zdarzyło akumulator też jest piękny nowiutki i trzyma prąd.
Aktualnie kupiłem nowy rozrusznik błyszczy się i jest dokładnie to samo bendix czy jak to tam się nazywa też jest piękny.

Panowie błagam powiedzcie mi co sie dzieje bo trace nadzieje a chce normalnie trąbić jak kiedyś +nie chce mieć jednej nogi większej od zdrugiej i jadąc wyglądać jak światełko choinkowe na drodze.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

P.S
Proszę o niebanalne odpowiedzi troszkę się znam na tym jednak i mój temat założony jest w akcie desperacji wszystko było serwisowane sprawdzane o skuter dbam wiec na pewno nie jest to wina mojego zaniedbania.

Pozdrawiam Michał Bujak

Musisz sprawdzić czy bezpiecznik w komorze akumulatora Ci się nie przepalił. Jeżeli jest cały to poszedł Ci regulator napięcia który trzeba wymienić. Jeżeli jednak po wymianie regulatora dalej będzie problem to wymień przerywacz kierunkowskazów.

Przerywacz oraz regulator znajdują się w przednim nosie skutera (w osłonie poniżej lampy głównej.

Regulator jest srebny z żeberkami,
a przerywacz to taki walec okrągły z którego wychodzą 3 kabelki -( - , + > , < + )

Ok dzisiaj z samego rana sprawdzę dziękuję za szybką odpowiedź !!!!