…bo kask jest głupi!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) …bo kask jest głupi!

Ten temat zawiera 77 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 78 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kilka plakatów pewnej kampanii reklamowej… Nie będą nosić kasku. Wyglądam w nim głupio. Nigdy nie noszł kasku. To nie wygląda cool. Nie lubię nosić kasku. Niszczy mi fryzurę. …a jak daje do myślenia. (Napisane przez „Ace”,przeniesione z poprzedniego forum)

Anonimowy

Taa … to chyba jeden z najważniejszych tematów ze starego forum. Dobrze, żeby każdy pamiętać o własnym bezpieczeństwie. Pozdro …

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Dokładnie jest to coś co musi przestrzegać każdy z nas… kaski też wyglądają fajnie, tym bardziej teraz gdy są produkowane w większości dla młodzieży i mają fajne wzory oraz kształty. Nie zapominajcie aby kaski zapinać, to tez jest bardzo ważne.

Anonimowy

Nom… Dobrze, że przenieśli ten temat… Te zdjęcia bez kitu dają dużo do myślenie… Zawsze pamiętajcie o kasku

Anonimowy

Prawo mówiące o kasku w Polsce jest chyba najlepsze ze wszystkich 😉 Ale dla mnie kask jest jednak cool i już nie raz obroniło mnie przed obtarciem sobie twarzy 😀

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No pewnie, sam jeżdze bez kasku bo nie mam muszę se załatwić. OT: Tera muszę mieć kase na przełożenia bo mi zębatki popękały… Ma ktoś na sprzedaż???

Anonimowy

Elo waski jak chcesz mogę ci sprzedać kask 😀 za 200zł Xenzo Kask jest najważniejszą rzeczą jaką powinien mieć motocyklista. Bez niego ani rusz. Już nie raz słyszałem opowieści o ścigantach którzy mieli wypadek i nie przeżyli bo nie mieli kasku. Nie chce był na ich miejscu dlatego zawsze zakładam kask.

Anonimowy

Owszem, bardzo dobry temat, daje sporo do myślenia, kask jest obowiązkowy, nie dość że kask daje bezpieczeństwo to jeszcze w kasku się fajnie wygląda 🙂

Anonimowy

Fakt; mój kuzyn wiózł kiedyś koleżankę z prędkością ok. 80-90km/h z góry a ona zaczęła machać rękami i całym ciałem, kuzyn stracił panowanie nad skuterem i przywitali się z drzewem, kask na pół, w drugim kasku kora z drzewa. Kierowca cały w pancerzu a gościówka tylko nos złamany. Bez kasku byłby zgon.

Anonimowy

Popieram kask to najważniejszy element ubioru tylko trzeba pamiętać aby go zapiąć

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 78 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie