Blokady z Motobi Sprint. Jak ściągnąć?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kamilvvv
    Użytkownik

Witam
    Chciałbym zdjąć blokady w skuterze, ale że nie do końca wiem jak się za to zabrać to proszę was o pomoc, co i jak zrobić, gdzie szukać tych blokad?
    Z góry dziękuje

Quantumek
    Użytkownik

Zwężka w w kolanku przy cylindrze lub w wydechu.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

kamilvvv
    Użytkownik

Dzięki za pomoc ale mógłbyś jaśniej to wytłumaczyć?

kamilvvv
    Użytkownik

Pomoże ktoś?

DeelBeat
    Użytkownik

Ściągnij wydech. Końcówkę wydechu możesz mieć zwężoną lub mieć zwężke w tej „gruszce”. Po prostu wyciągnij zwężkę lub wymień wydech.

kamilvvv
    Użytkownik

Dobra to zobaczę ten wydech, a co powiecie o module zapłonowym? Jak go odblokować a i jeszcze pytanie jak ściągnąć wydech w tym motobi sprint?

kamilvvv
    Użytkownik

Przy module mam taki niebieski kabelek idący z modułu do modułu, rozłączyłem go ale to nic nie dało

DeelBeat
    Użytkownik

Obstawiam, że masz blokowany wydech. Jeśli jednak nie, to blokowany będzie moduł.
    Jak ściągnąć wydech? Pewnie za pomocą odkręcenia go.

kamilvvv
    Użytkownik

Czyli moduł trzeba kupić nowy, odblokowany? oprócz wydechu i modułu gdzie mogę znależć blokady w tym modelu skutera?

kamilvvv
    Użytkownik

Czyli moduł trzeba kupić nowy, odblokowany? oprócz wydechu i modułu gdzie mogę znaleźć blokady w tym modelu skutera?

DeelBeat
    Użytkownik

Zacznij od rozblokowania wydechu, bo może tylko on jest blokowany. Po odblokowaniu wydechu patrz na moduł. Nigdzie więcej blokad nie powinieneś mieć. Czekaj czekaj! To jest skuter czterosuwowy?!
    To już wszystko jasne – przepraszam, że wcześniej nie spojrzałem, myślałem, że chodzi o dwusuwa.

Masz blokadę na gaźniku. A więc. Dostajesz się do gaźnika, a na nim masz taki dekielek czarny. Odkręcasz go (przykręcany na 2 śrubki) i powoli wyciągasz (uważaj, bo pod spodem jest sprężynka). Gdy już go wyciągniesz to odwracasz go na drugą stronę i widzisz śrubkę na środku. Wkręcasz ją do końca bądź też wykręcasz. Następnym krokiem jest założenie dekielka.

kamilvvv
    Użytkownik

Zrobiłem z tym gaźnikiem jak pisałeś ale nigdzie nie widze tej śrubki, ona jest widoczna na pierwszy rzut oka? bo sprawdzałem i nigdzie jej nie było

kamilvvv
    Użytkownik

A co z tym modułem? jak rozpoznać czy jest zablokowany?

DeelBeat
    Użytkownik

Jeśli jest zablokowany, to nie kręci do końca.
    Pokaż zdjęcie gaźnika, jeśli możesz.

kamilvvv
    Użytkownik

A co dokładnie znaczy nie kręci do końca? zdjęcie gaźnika podeśle jutro bo dziś już nie dam rady więc wpadnij też jutro

kamilvvv
    Użytkownik

ten moduł chyba jest zablokowany bo dochodzi do 6000 tysięcy obrotów i więcej nie pójdzie a gdy stoję wchodzi na wysokie obroty

http://ifotos.pl/zobacz/2013-05-1_nrnnxsp.jpg/

kamilvvv
    Użytkownik

mam jeszcze zdjęcie gaźnika i modułu zapłonowego

http://ifotos.pl/zobacz/2013-05-1_nrnnxsa.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/2013-05-1_nrnnxah.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/2013-05-1_nrnnxan.jpg/

Mam nadzieję że coś mi doradzicie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button