blokady w zipp vapor

witam mam problem z moim fajnym chińskim zippkiem :( a więc mój skuter został poprostu uszkodzony przezemnie (przypadkowo) a więc : rozwaliłem kolanko wydechu , zerwałem linke licznika , coś poszło w aku . a więc jeśli nie wiem ile km zrobiłem to nie wymieniałem oleju ani filtru powietrza . ale dojdzmy do rzeczy vapor pojechał do (serwisu)gościa który miał załatwić ten problem dzis tata dzwonił w sprawie skuterka i powiedział że został się jeszcze rozrusznik do wymiany :) a wiec w pon można go odebrać :DDDD i teraz konkret powiedziałem ojcu by powiedział mechanikowi o ściągnieciu jakiejś blokady żeby szedł te 60km/h no i tu problem poniewż chciałem ściągnąć z kolegą blokade z gaźnika lecz tam żadnej śrubki nie było i ani na tłumiku nic więc może on coś ściągnie a apropo gdzie znajde w Vaporze blokade on jest z 2010r (stary) ??? napiszcie gdzie znajde te blokady bo musze gosciowi napisac :CC

gaźnik pod dekielkiem ( dodatkowa nakrętka ) i wariator - dodatkowy malutki pierścień , dysze paliwa na większą i zwężka w filtrze powietrza - to tak w skrócie - wszystko jest na forum - co gdzie i jak - tylko poszukaj.

on niem a przypadkiem kabelka na przekładni?

izdebski12 napisał:

on niem a przypadkiem kabelka na przekładni?

fakt - blokada obrotów