Blokady w Toros EL Diablo.

Siemka .. Mam już przejechane 680km i chce zdjąć blokady ;) .. I jest problem .. Bo rozpinam ten kabelek, co jest w filmiku Izdebskiego12, i leci on 65km/h , i jest to na full manetce .. DZiwne, troche bo dalej manetki przekręcić się nie da , a powinno, .. CZyli jest gdzieś jeszcze blokada .. Może na module ? Albo na lince gazu ? Możecie, mi podać jaki moduł by do niego pasował ? To może bym kupił .. A na lince gazu to gdzie ona może się znajdować ??

Dzięki z góry l;)

SzproteX napisał:

Siemka .. Mam już przejechane 680km i chce zdjąć blokady ;) .. I jest problem .. Bo rozpinam ten kabelek, co jest w filmiku Izdebskiego12, i leci on 65km/h , i jest to na full manetce .. DZiwne, troche bo dalej manetki przekręcić się nie da , a powinno, .. CZyli jest gdzieś jeszcze blokada .. Może na module ? Albo na lince gazu ? Możecie, mi podać jaki moduł by do niego pasował ? To może bym kupił .. A na lince gazu to gdzie ona może się znajdować ??
Dzięki z góry l;)

Ja mam przebiegu ponad 1510 i sunie mi 75km/h. Z górki 80km/h. Wszystko zależy też od przebiegu. Bo jest on teraz na dotarciu. Jednak nie polecam Ci jeździć szybciej niż 50km/h do przebiegu 1000km. Po tysiaku będzie Ci on pewnie sunął tak samo jak mi.
Miłej jazdy ;)

Ja mam 1790 i leci mi tak samo 75km/h i aby z filtra wyjołem blokadę

Siemanko sluchajcie chcialbym zdjac wszystkie blokady z Torosa el Diablo,tylko gdzie one sie znajduja i czy moge je recznie zdjac lub czy w serwisie moga mi to wykonac jesli tak to po jakim przebiegu moge juz to zrobic????????

W gazniku, filtr powiertza jest tego mnóstwo na necie pogladaj filmiki i posprawdzaj u siebie w skuterze

Ja mam przejechane 1640 km, i na 1500 zdjołem blokadę i mi el diablo spokojnie leci 80km/h a nawet na prostej wyciąga 85km/h, wiem bo ścibałem się z torosem el loco.
1.Problem jaki mam w tym skuterze to niedziałająca stacyjka
włącza motor ale nie wyłącza,
2.Musze zmienić pasek bo piszczy,
Ale poza tymi problemami motorek jest naprawde dobry :)