Blokady w Sym Orbit 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Blokady w Sym Orbit 50

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tadzioa
    tadzioa
    Użytkownik

Witam. Chciałbym się spytać o blokady do Syma Orbit 50 4t. Skuter zablokowany jechał mi 60km/h. A teraz jak kupiłem moduł w serwisie to jedzie mi tak około 70km/h. Są jeszcze jakieś blokady w nim ?

Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Slawko101
    Slawko101
    Użytkownik

Siema no i jak cos ustaliles bo ja tez jestem ciekaw jakie i dokladnie gdzie sa ,tez jestem po zmianie modułu ale za duzo to nie dalo
    Pozdro

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

– Zwężka na wariatorze (Wystarczy wyjąć)
    – Zwężka w tłumiku (Może być na kolanku, Lecz jest jeszcze katalizator w środku)
    – Blokada w gażniku (Taka śrubka pod dekielkiem)

Podałem Ci gdzie mogą być blokady, Lecz nie wiem które to będą w Twoim skuterze. Musisz szukać. Ale skoro jedzie ci 70kmh to raczej blokad już nie masz. Pozdrawiam

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak już to na wariatorze jest tuleja dystansowa zapobiegająca bliższemu zejściu się talerzy – a nie zwężka

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie