Blokady w romet 700... Gdzie sie znajdują i jak zdjąć ?

Witam !!
Posiadam rometa 700... Obecnie zrobione 900km ale denerwuje mnie jego v-max... wymieniłem moduł na nowy i teraz leci 55-60 km/h, odkręciłem wariator i nie znalazłem tam blokady... wiem że jest też zwariowywacz na wydechu blokowany ale z tego co wiem to on v-max nie dodaje... Co zrobic żeby leciał mi 70-80?? Gdzie wy mieliście blokady w swoich 700-setkach??

Ta padaczka wiecej nie poleci zmien skuter na lepszy hehe

Poleci poleci bo słyszałem ze na full odblokowanym bez tuningu z 70km/h powinienem leciec

Sorki pomylilem go z innym rometem to jest ten podobny do peugeota treekera sorki hehe

http://www.skuterowo.com/forums/topic/romet-700-2t-gdzie-znajde-blokady-i-jaka-jest-jego-v-max#post-141050

Tu masz to co Cię interesuje

tak wiem czytalem to ale sie pogubiłem :P Więc prosze żeby ktoś mi tu napisał gdzie są jeszcze blokady i jak je zdjąć

A jak wario odkreciles to nie bylo pierścionka takiego jak obraczka???

No właśnie nie było

To problem jest pewnie cos z wydechem jest kombinowane nie ma na nim żadnej rurki odstajacej czyli slepej kiszki???

jest ślepa kiszka... ale ona prędkości niedoda tylko mocy...

no nie powiedział bym ja w peugeocie zdjąłem z wario blokadę to z 45 jechałem 65 czy troche wiecej a jak odcięta kiszka została to do 80 leci przy dobrych warunkach pogodowych wiec mi dało wiele

jutro z tym zrobię :) więc wiecej blokad niema?

z tego wynika ze nie wszędzie pisze ze moduł na wario pierścionek i kiszka

moduł to wiem :) i tez słyszałem ze na wario ten pierścionek powinien byc i by mi lecial skuter wtedy z 70km/h a tu lipa, niebyło pierścionka

Po prostu moze byc tez zrobiona ta tuleja dluzsza i by trzeba ja obciąć o jakiś tam kawalek

W tym watku co pisalem link ktoś pisal o ile centów ta tulejke skrócić wiec sprawdz jaka dlugosc masz

Prosilbym o konkretne odpowiedzi(w sprawie tych blokad) w tym wątku ;)

ref