Blokady w Kingway Barracuda

Witam, mam skuter Kingway Barracuda i te pytanie celuję szczególnie do tych co mieli/mają z nim styczność. Chciałbym zdjąć z niego blokady lecz zbytnio nie mam czasu szukać wszędzie dlatego się pytam. Narazie wymieniłem moduł CDI na odblokowany, wyjąłem podkładki spod membrany. Wiem że ma on jeszcze rurkę w filtrze powietrza lecz tego nie wymieniałem jeszcze bo dyszy większej nie kupiłem na razie. Dlatego się pytam jakie ten skuter ma jeszcze blokady?

powinien Ci odpowiedziec na to ryglos bo ma ten skuter

pawlik napisał:

powinien Ci odpowiedziec na to ryglos bo ma ten skuter

Ja miałem od razu w salonie odblokowany. Nic przy blokadach nie grzebałem. Rozpędza się do max 70km/h bo jest to dość ciężki skuter jak na 50ccm.

Mój też się rozpędza max 70km/h myślałem że jest on bez blokad, lecz trochę ich ma, na pewno miał na module CDI bo teraz kręci większe obroty i szybciej się na nie wkręca oraz dało na przyśpieszeniu lecz nie na Vmax. Po wyjęciu podkładek spod membrany również jest zrywniejszy, na pewno ma zablokowany dyfuzor(kolanko te od wydechu) bo wczoraj wjeżdżałem na kanał samochodowy w garażu i odkręcałem tłumnik i ma zaślepione 1/4 kolanka, rurkę w filtrze powietrza też ma i nie wiem co jeszcze może być, pewnie dysza za mała i filtr paliwa, oraz bardzo możliwe że ma specjalnie założone za ciężkie rolki

Nie wiem, skuter z blokadami do 70km/h? To nie możliwe. Ja się jeszcze dowiem, czy na pewno wszystkie ściągnięte, ale podejrzewam, że raczej tak.

P_A_T to może go nie odblokowuj bo pójdzie odblokowany 120 ;)

Ryglos, możliwe, on ma silnik który ma 5 km, tyle że jego waga(108 kg) go sporo obciąża, znam kogoś kto ma go i leci mu 85 km/h na serii ale kupił go używanego i nie wie skąd poprzedni właściciel ściągał blokady. 120 może nie poleci chyba że mu licznik od jakiejś aprilli założę (+20 km/h)

P_A_T - skuter leci Ci 70km/h i ma nadal ~5 blokad? nie wierze:)

Nie możliwe? A jednak ;d

To lepiej nie ściągaj tych blokad bo odlecisz... ładne bajki ciśniesz że z blokadami 70 jeździ.

Ehh, możesz mi nie wierzyć, od razu po kupieniu leciał 65km/h po wymianie paska bo się przyjarał 70km/h, sciągnełem kilka mniejszych blokad i jest tylko zrywniejszy a na Vmax mi nic nie dało narazie

to w takim razie oznacza, że licznik Ci przekłamuje aż o 20 km/h !

Jeśli jest to 2T i leci tylko 70 km/h (tyle co odblokowany 4T).To możliwe,że jest jedna lub jakieś dwie mniejsze blokady.Bo taki 2T do 80km/h powinien spokojnie dobić.Powyżej tej prędkości to bujdy na resorach serwowane przez kozaków z gimnazjum :]

P_A_T, od kiedy barracuda ma 5KM? Hehe, niezłe, nie powiem...

Wkradła się literówka ona ma 4km. To jest właśnie 2T, jak go kupowałem to był najdroższy model z Kingway'a, ten skuter bez blokad wyciąga 85 km/h bo odblokowaniu i oczywiście na sporym kawałku drogi. Ja nie podaje prędkości licznikowej, zawsze mierzę GPS'em

to nie możliwe. tyle wyciąga odblokowana Kymco Super 9 z silnikiem chłodzonym cieczą.

No, dokładnie, nie ma bata, żeby tyle leciał. Na silniku chłodzonym powietrzem? No napewno nie. Tyle to może lecą Aprilie. Prędkość 85km/h realne nie jest możliwa chińskim skuterem, w dodatku o takiej wadze.

Dobra mówcie swoje, mnie tam gps nie oszukuje

Przecież mówiłeś, że twój skuter jest zablokowany, więc gdzie mierzyłeś tą predkość?

Na drodze krajowej, z gps'em, uchwyt przymocowany i się trzyma. Według mnie to on ma tą prędkość z tego że oryginalnie nie ma blokady na wariatorze a to ona zazwyczaj najwięcej blokuje