Blokady w Junksie 901 rs

Witam mam junaka 901 rs i chciałbym go odblokować (o ile jest taka możliwość) zamontowałem już moduł C.D.I racing i jadę 75 km/h . Czy gdzieś są jeszcze jakieś blokady ?? Proszę o pomoc!!!

Skoro jedziesz 75 km/h to już blokad nie masz.
Z 50ccm nie wyciśniesz 150 km/h przecież. Jeśli chciałeś coś szybkiego, to trzeba było kupić 125ccm w dwusuwie.

Chciałbym jechać ok. 85 . Czy tłumik lub filter coś da ?

Filter Ci nic nie da praktycznie, nieodczuwalne różnice, a co do tłumika to na twoim miejscu pozbył bym sie zawirowywacza spalin jeżeli go masz lub rozwiercił tłumik, aby miał czysty przelot, wtedy różnice poczujesz, ale bedzie troche głośny : ) Spróbuj jeszcze jeżeli umiesz wypolerować króciec którym przelatuje paliwo, ten miedzy gaźnikiem, a głowicą, wypoleruj go od środka, wtedy paliwo bedzie lepiej przelatywało : )

Chyba, że masz jakąś zwężona przedłużke w filtrze to pozbądź sie jej, a najlepiej kup już ten filter stożkowy, dzięki nie mu "może" nie bedzie miał takie muła, ale to jak pisałem różnice są nie wielkie.

Ja na twoim miejscu bym nim jeszcze troche pośmigał, powiedzmy do wakacji po czym wsadził do niego większy cylek 72 ccm, wtedy by już chodził : ) Nie są to ogromne koszta, powiedzmy sam cylek z tłokiem, pierścieniami i uszczelkami kosztuje z 50-90 zł, albo zestaw z głowcią, który zaczyna sie od stu paru złotych : ) Mój kolega np. tak zrobił i wcale nie żałuje, o wiele lepiej mu to lata, a inny kolega kupił nowy silnik 110 ccm, wtedy naprawde czuć jazde ;d

no dobra wsadze ten cylek 72 i co od razu bede musial kupic mocniejszy wał . a z filtrem stozkowym to nie bardzo bo u mnie do filtra poprowadzone sa 2 wężyki jeden jest taki cienki i jest poprowadzony od cylindra dzisiaj jak otworzylem filter to wyleciala woda Xd