Blokady Speedfight 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Blokady Speedfight 2

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe miku17 miku17 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe miku17
    miku17
    Użytkownik

Siemka. Ostatnio w moim speedzie zdjąłem blokadę z filtra powietrza. Prędkość wzrozła do 50 km/h. Gdy jechałem to coś jakby mi się w rurze wydechowej przypalało bo gdy wyłączałem silnik to taki delikatny dymek jak od zapałek leciał. A ostatnio coś się stało i V maks to 45 i na postoju mi leci taki szarawy dymek z rury. Coś z gaźnikiem? Dodam że iglice miałem wykrzywioną ale wyprostowałem w miarę. Moglibyście mi z tym pomóc? A i jeszcze w jakiej kolejności najlepiej pościągać blokady jak to będzie ze spalaniem itp?

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Dymek na postoju to normalne bo to 2t więc dymi a po zgaszeniu mi też dymi nie wiem czemu

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

A blokady to moduł cdi,wydech,wariator,

Zdjęcie profilowe miku17
    miku17
    Użytkownik

Ale to normalne że tak śmierdzi? Może coś nie tak z dozownikiem oleju i za dużo daje oleju. Bo mi normalnie końcówkę rury opala…

Michał
    Użytkownik

Według mnie to za dużo oleju, trzeba wyregulować gaźnik, albo masz ustawiony dozownik oleju na docieranie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe miku17
    miku17
    Użytkownik

Na docieranie silnika? Silnik dawno jest dotarty, 12 tyś przejechane. Michał, sądziśz że od tego V max zmalała? Coś się zapycha przez to dymienie?

Michał
    Użytkownik

Ja tak mialem (dymił po jeździe, pluł olejem) przy piebiegu 1000km zanioslem do serwisu to powiedzieli że gaźnik dawał za dużo oleju bo był ustawiony na docieranie. U ciebie pewnie wystarczy tylko regulacja gaźnika. Sprawdź jeszcze świece (może nagar).

Zdjęcie profilowe miku17
    miku17
    Użytkownik

Hmm… Właśnie spojrzałem to świeca jest ewidentnie do wymiany. Postaram się kupić nową. Zobaczymy czy to coś da. Czy jak zdejmę następną blokadę to znowu muszę regulować cały gaźnik? Czy tylko magiczne śrubeczki?

Michał
    Użytkownik

a tego to szczerze nie wiem, chyba zależy od blokad ;p

Michał
    Użytkownik

aa i gaźnik reguluje sie chyba tylko 2 śrubkami (od powietrza i mieszanki), chyba ze sie myle ;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie