Blokady Piaggio zip 50 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Blokady Piaggio zip 50 4t

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Tomcio79 Tomcio79 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomcio79
    Tomcio79
    Użytkownik

Witam , posiadam Piaggio Zipa 50 4t sprowadzonego ze Szwecji 2007 r . I z pytaniem do was przybywam , jak osiagnac w nim moc . Po kupieniu lecial max 50 , odblokowalem wariator dało mi to 10 km/h i lece max 60/62 . Co zrobic w nim zeby jechal jeszcze wiecej ? Co polecacie ? Slyszalem o odlokowaniu modulu , ale nwm czy tutaj sie da . Prosze o odpowiedzi 🙂

Zdjęcie profilowe nanook
    nanook
    Użytkownik

Mam Piaggio Fly, tam podobno jest taki sam silnik. Najlepiej wykręć moduł, zobacz dokładnie jaki to typ i z pewnością znajdziesz w sieci sposób na jego odblokowanie (jeśli moduł się odblokowuje). Sposób na blokadę znalazłem w książce serwisowej – takiej dla ASO. W moim module wystarczyło w odpowiednim miejscu naciąć jego krawędź brzeszczotem tak aby przerwać drucik biegnący pod plastikową obudową. Potem zaklej silikonem (ja dla pewności zakleiłem jeszcze specjalną taśmą). Bo woda w module = laweta 😉 Powodzenia.

Zdjęcie profilowe Tomcio79
    Tomcio79
    Użytkownik

no tak o ile sa takie same te silniki jak mowisz 😛 . a ile moze kosztowac odblokoawny modul do mojego piaggio ? wie ktos ?

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie