blokady keeway

pomóżcie bo już niemam nerwów na to wszystko .. wymienilem kolanko , zdjalem pierscionek z wariatora , wymienilem rolki na 8g bo tak mi koles doradzil jak chce miec wieksza predkosc , no to wymienilem i nic , na poczatku jechal 52 km/h a teraz znowu caly czas jedzie 48 km/h nic wiecej jakby chcial a nie mógł , co do modułu koles ze sklepu co kupywalem skutera powiedzial ze na module nie ma blokady , a jak jest to nic za duzo to nie da...

A jaki to model skutera?

blokade masz jeszcze w gazniku najprawdopodobniej a modul warto tez kupic odblokowany bo pewnosci nie masz a nie jest to wielki wydatek jakbys zamawial na allegro.. wiekszy filtr paliwa mozesz wsadzic ( okolo 5zl ) a i mozesz poszukac jednego smiesznego kabelka ktury na ogol jest w skuterkach tylko nie pamietam, czy rozowy czy czerowny

filter mam juz dawno wiekszy wsadzony blokady zadnej nie mam na gazniku chyba ze ta dysze wieksza , ale czy to duzo da? i tak to jest dla mnie dziwne ze prawie wszystkie blokady sciaglem a ani troche predkosci mu nie dalo . MODEL TO KEEWAY FLASH

Lol to ja jeszcze mam blokadę na gaźniku a jadę 75km po prostej :D

a masz flasha? jezeli tak to podaj mi dokladnie co wymieniles ?