Blokady Junak 305

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Blokady Junak 305

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Vascox157
    Vascox157
    Użytkownik

Witam, w maju ubiegłego roku zakupiłem skuter Junak 305 2T przed zimą zdążyłem już go dotrzeć do porządku. Ale bardzo mi przeszkadza to, że nie mogę się rozpędzić do więcej niż 50 km/h. chciałbym się poradzić jak je zdjąć.
    zablokowane są:
    -Tłumik (zawirowywacz) i tu chciałbym się też spytać czy jak odetnę i zaspawam to czy będzie głośniejszy i czy nie trzeba będzie zmieniać ustawień gaźnika.
    -Moduł
    -Filtr powietrza
    -Gaźnik
    -Wariator
    Chciałbym go odblokować aby pojechał 10-20 km/h szybciej

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

twój wydech w 2T ma zawirowywacz?
    Moduł na pewno jest zablokowany. A nie każdy pasuje.
    Jeżeli to silnik 1PE40QMB – to taki jak u mnie i u mnie w seryjnym blokadą był tylko moduł + regulacja gaźnika potem.
    Swobodnie rozpędzał sie na seryjnych 50cc do 70km/h

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Vascox157
    Vascox157
    Użytkownik

Czyli musiałbym kupić odblokowany moduł, ale może być taki pierwszy lepszy moduł 2T z allegro ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pierwszy lepszy może nie zadziałać. U mnie sprawdzali 2 czy 3 i dopiero na ostatnim zapalił a teoretycznie wszystkie do tego samego. Niestety nie na takim za 20zł tylko na takim za 60zł 🙂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie