Gdzie są blokady w barton ranger classic

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Gdzie są blokady w barton ranger classic

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  CicHyy 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #669648 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Michał
    Michał
    Użytkownik

Witam chcialbym się dowiedziec gdzie są blokady w barton ranger clasic kupiłem 2 moduły odblokowane 1 z regulacja z ktorego poszly iskry i się spalił a na drugim sprawdziłem iskre i nie podaje i nie wiem o co chodz wydaje mi się ze trzeba kupic nowa cewke POMOCY

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 3 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    M
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 3 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    #697687 Odpowiedź

CicHyy

Mam ten sam problem, ostatnio zamówiłem moduł na gmoto i jak tylko ruszyłem rozrusznikiem to się spalił.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Gdzie są blokady w barton ranger classic
Informacje o Tobie: