Blokada w skuterze Torq Formax 50cc (jak zdjąć)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Blokada w skuterze Torq Formax 50cc (jak zdjąć)

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Franek Moto Franek Moto 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam, z góry przepraszam za moje nie fachowe określenia ale spowodowane jest to tym że dopiero co zaczynam przygodę z jednośladami. Temat się rozchodzi o pacjenta TorqFormax 50cc, nie zadowalają mnie odpowiedzi typu „tak samo jak w silnikach…” Tak jak mówiłem wcześniej, jestem żółtodziobem w tym temacie i raczej bym prosił o trochę bardziej szczegółowe informacje, z góry dziękuję 🙂

Zdjęcie profilowe Franek Moto
    Franek Moto
    Użytkownik

Po pierwsze rozkręć filtr powietrza i zobacz czy nie ma tam zwężki, najczęściej w formie plastikowego ustrojstwa. Trzeba ja po prostu wyjąć. Druga sprawa to blokada na gaźniku-złota śrubka którą należy wykręcić. To te najprostsze i najczęściej spotykane, z którymi sobie poradzisz 🙂. Później możesz też wymienić filtr paliwa, jeżeli ma on małą przepustowość

We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku 43

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe MANIEK
    MANIEK
    Użytkownik

Franek Moto dzięki za radę, spróbuję z tym gaźnikiem bo patrzyłem już filtr powietrza i nie ma tak takiego czegoś, powietrze jest trafianie odrazu do „silnika” soory nie znam się, dzięki za radę napewno zniej
    skorzystam

Franek Moto
    Użytkownik

W każdym modelu może być inaczej. Popatrz na youtubie może coś znajdziesz 🙃

Zdjęcie profilowe MANIEK
    MANIEK
    Użytkownik

Franek Moto tylko że nie ma za bardzo informacji na temat tego skutera bo jest nowy

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to szukaj po prostu o blokadach i sprawdzaj które masz. to gaźnik czy wtrysk?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe MANIEK
    MANIEK
    Użytkownik

Wydaje mi się że to gaznik, ale jak mówiłem wcześniej jestem laikiem w tym temacie, mógł bym ci wysłać zdjęcia jak chcesz, ale nie wiem czy to coś zmieni

Franek Moto
    Użytkownik

Teraz tak patrzę to jest to Euro 4 więc wtrysk. Tzn że blokada na gazniku odpada, a ze wtryskiem to nie wiem jak to jest.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie